فهرست عناوین
  Add a header to begin generating the table of contents

  تابلو چلینوم ها به عنوان یکی از بهترین تابلو مغازه های بیرونی، با کیفیت بالای خود باعث می شوند که در بازار رقابتی امروز، مجموعه ای متمایز باشید. برای ارتقا املاک تجاری خود، مطمئن شوید که نمای خارجی ساختمان های تجاری شما با یک تابلو مغازه سفارشی جذابیت دوچندانی پیدا می کند. یکی از بهترین نمونه های تابلو مغازه، تابلو چلنیوم است که با نمای سه بعدی خود جلوه ای زیبا به فروشگاه شما می بخشد. انواع تابلو چلنیوم در بازار بسیار متنوع بوده و بسته به سلیقه و بودجه مشتری می توان هر یک را به صورت سفارشی تولید نمود.

  تابلو چلنیوم به عنوان تابلو مغازه یک مؤلفه اساسی و یک استراتژی کلی بازاریابی در تجارت است. این تابلو ها در تقویت برند شما کمک شایانی خواهند کرد. تابلو چلنیوم با نمای سه بعدی و طراحی بی نظیر خود به صورت تخصصی باعث ارتقا تجارت شما شده و شما را از دیگر رقبایتان در خیابان متمایز می کند. این تابلو ها با جلب نگاه مخاطب باعث می شوند مردم به فروشگاه شما وارد شده و خرید های خود را انجام دهند. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی انواع تابلو چلنیوم در بازار بپردازیم:

  تابلو چلنیوم

  بررسی 6 مدل تابلو چلنیوم

  1. تابلو چلنیوم ساده

  تابلو هایی که در ساخت حروف آن ها از رویه و لبه های چلنیوم استفاده می شود و نورپردازی در آن ها انجام نمی شود تابلو چلنیوم ساده نامیده می شوند. این تابلوها شکل ابتدایی تابلوهای چلنیوم هستند اما با این حال زیبایی خاص خود را داشته و قیمتی مقرون به صرفه دارند.

  2. تابلو چلنیوم دوبل

  در ساخت رویه حروف چلنیوم دوبل از دو رنگ پلکسی استفاده می شود و لبه ها از جنس چلنیوم هستند. استفاده از دو رنگ در حروف باعث شکل خاص این نوع تابلوها می شود. پلکسی ها موادی هستند که نور را از خود عبور می دهند. بنابراین میتوان این نوع تابلو ها را به نورپردازی مجهز کرد.

  بیشتر بخوانید :  تابلو مهد کودک

  3. تابلو چلنیوم RGB

  تابلو چلنیوم های RGB از رویه هایی از جنس پلکسی و به رنگ سفید و لبه های چلنیومی ساخته می شوند. در این نوع تابلو موضوعی که مورد توجه قرار می گیرد نورپردازی حروف است که به دلیل رنگ سفید پلکسی با ایجاد نور های رنگی در آن می توان رنگ های متنوعی به تابلو بخشید. در تابلو چلنیوم های RGB از سه رنگ اصلی قرمز، سبز و آبی برای نور پردازی استفاده می شود و علت نام گذاری آن ها به همین دلیل است.

  4. تابلو چلنیوم پانج

  یکی از به روز ترین تابلوهای چلنیوم، مدل های پانچ هستند. علت نام گذاری این نوع تابلو ها، پانچ شدن پلکسی رویه ی حروف در شکل های مختلفی اعم از ستاره و یا دایره است که نور را به همان شکل بازتاب می کند. تابلو چلنیوم پانچ زیبایی خاصی داشته و بسیار محبوب هستند.

  5.  تابلو چلنیوم فول کار (ّFull Color)

  تابلو چلنیوم های فول کالر، مانند تابلو های RGB هستند با این تفاوت که نور پردازی در آن ها رنگ های بسیاری را شامل می شود که به اصطلاح به آن فول کالر می گویند. در برخی از تابلوهای فول کالر می توان نور پردازی با قابلیت 16 ملیون رنگ را تعبیه کرد.

  6. تابلو چلنیوم کریستال

  استفاده از کریستال بر روی پلکسی های رویه حروف، باعث زیبایی بی نظیر این نوع تابلوهای چلنیوم می شود. تابلو چلنیوم کریستال یکی از جذاب ترین تابلوهای تبلیغاتی است.

  مزایای تابلو چلنیوم

  وقتی صحبت از تابلوهای چلنیوم می شود ، بهتر است آن را در اندازه های مناسب تولید نمایید، تا از فاصله دور بهتر مشاهده شود ، زیرا مردم به احتمال زیاد از شغلی که بیشتر نام آن را در خیابان دیده باشند خرید می کنند، بنابراین تابلوهای چشم نواز باعث می شوند مردم قصد مراجعه به فروشگاه و خرید پیدا کنند.

  بیشتر بخوانید :  تابلو پزشکی و انواع آن

  ممکن است هزاران مشتری بالقوه وجود داشته باشند که هر روز از کنار ساختمان های مشاغل شما بگذرند ، ما می توانیم با قرار دادن بهترین تابلوهای مغازه در ملک شما ، این موضوع را به یک فرصت بی نظیر برای فروش تبدیل کنیم. این فرصتی است که می توانید موقعیت مکانی خود را به سود تبدیل کنید.

  تابلو سازی در ایران

  تابلو چلنیوم ها به عنوان تابلوهای تبلیغاتی داخلی

  تابلو چلنیوم ها با نمای سه بعدی خود به تابلوی مغازه شما بعد داده و باعث جلب نگاه مخاطب می شوند. تابلوهای سه بعدی در دنیایی که تمامی تصاویر دو بعدی هستند، جایگاه ویژه ای دارند. این نوع تابلوهای تبلیغاتی علاوه بر اینکه به عنوان تابلو تبلیغاتی های بیرونی جالب بوده و مورد توجه هستند، گزینه های تأثیرگذاری برای  تابلو تبلیغاتی های داخلی نیز می باشند. طراحی تابلو های چلنیوم یک امر تخصصی است. تابلو چلنیوم های بزرگتر با اسکلت فلزی ساخته می شوند تا بتوان به آن ها نورپردازی و گزینه های دیگر افزود. هزاران شکل مختلف ، اندازه ، سبک حروف ، رنگ ها به همراه ده ها ماده مختلف به شما امکان می دهد تابلو های جالب توجهی ایجاد کنید که در واقع برند شما را ارتقا می بخشد.

  تابلو چلنیوم ها به همراه نور پس زمینه

  تابلو چلنیوم هایی که نور پس زمینه داشته باشند، روشی منحصر به فرد ، پر جنب و جوش و قابل توجه برای تبلیغ شغل شما هستند. با تابلو چلنیوم های که دارای نور پس زمینه هستند ، مشاغل شما دیگر برای دسترسی به مشتریان جدید مشکلی ندارند. تابلو تبیلغاتی های سفارشی مقرون به صرفه که به صورت روشن یا غیر روشن ساخته می شود، باعث شناسایی عالی ساختمان تجاری شما می شوند. با استفاده از این نوع تابلو ها، این اطمینان وجود دارد که پیام شرکت شما حداکثر میزان توجه را از مخاطبین دریافت می کند. تابلو چلینوم ها به همراه نور پس زمینه، توجه هر رهگذری را تا فاصله های دور به خود جلب کرده و در صورتی که با متریال با کیفیت و توسط تابلوسازی های حرفه ای ساخته شوند، طول عمر بالایی دارند.

  بیشتر بخوانید :  تابلو شرکتی و انواع آن
  ساخت تابلو چلنیوم

  تابلو نامور

  مجموعه تابلو نامور با تولید تابلوهای مغازه و تابلوهای تبیلغاتی که شامل انواع تابلو چلنیوم نیز می شود باعث می شود اولین تصویر از برند شما در ذهن مشتریان بهترین باشد. از آنجا که بسیاری از افراد بر اساس تابلو مغازه شما، از مشاغل شما بازدید می کنند، تابلوهای ساخت تابلو نامور با جذابیت دوچندان خود به شما کمک می کنند تا بذر را برای فروش در آینده خود در ذهن مخاطبینتان بکارید. تابلو چلنیوم هایی که به عنوان تابلو مغازه مورد استفاده قرار می گیرند یک تبلیغات مداوم در تجارت شما هستند، زیرا این کار به صورت 24 ساعته در روز و 365 روز در سال مداوم صورت می گیرد.

  تیم حرفه ای مجموعه تابلو نامور به شما در ایجاد تابلو چلنیوم با کیفیت بالا کمک می کند. مشاورین ما با تجزیه و تحلیل موقعیت مکانی و  رقبایتان باعث می شوند تا از آن ها متمایز شوید و بهترین برنامه استراتژیک برای ساخت تابلو های چلنیوم تبلیغاتی را از مواد مناسب و با کیفیت بر اساس موقعیت مکانی ، مشتریان و اهداف خود ایجاد کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفا از طریق شماره تماس های موجود در سایت اقدام نمایید.

  به اشتراک بگذارید

  با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  به بالای صفحه بردن