از زمانی که ساخت و نصب تابلو ها اهمیت پیدا کرده است، مشاغل مختلفی برای ساخت تابلو ها اقدام کردند. در گذشته نجاری ها و آهنگری ها تابلو ها را می ساختند اما امروزه تابلو سازی ها به طراحی و ساخت انواع تابلو ها می پردازند. تابلوسازی ها، کارخانه یا کارگاه هایی هستند که طراحی و ساخت تابلو ها را انجام می دهند.

عوامل مختلفی در طراحی و ساخت یک تابلو مغازه زیبا تاثیر می گذارند. همانطور گفته شد، تابلویی که در سر درب مغازه و شرکت نصب می شود معرف نوع کسب و کار آن مغازه و شرکت است. تابلوسازی نامور سعی نموده است تابلو هایی را به مشتریان خود ارائه دهد که از نظر تبلیغات و جذب مشتری بیشترین بازدهی را داشته باشد. همچنین تابلو ها از بهترین متریال و روش های طراحی ساخته می شوند.

تابلوی تبلیغاتی اولین اصل ارتباط مشتری با هر کسب و کاری می باشد. با انتخاب تابلو های زیبا و متناسب با کسب و کار، می توان ارتباط قوی تری با مشتری داشت و در نتیجه تعداد مشتری ها روز به روز افزایش می یابد.

مشتری ها، مغازه ها و فروشگاه ها را از طریق تابلوی آنها شناسایی می کنند. به همین دلیل است که در بازاریابی به تابلو مغازه اهمیت ویژه ای می دهند. در سال های اخیر نیز صنعت تابلو سازی برای بسیاری از کسب و کار ها مهم بوده است. در ایران تعداد کارخانه ها و کارگاه های تابلو سازی کم می باشد. تابلو سازی نامور نیز یکی از قدیمی ترین تابلو سازی های ایران است.

تابلو تبلیغاتی

انتخاب تابلو مغازه مناسب با کسب و کار

برای انتخاب تابلو مغازه مناسب شما فاکتور های مختلفی وجود دارد که در ساخت باید به آنها پرداخته شود. تابلو سازی نامور سعی نموده است تابلو های سفارشی خود را با آخرین متد های طراحی تابلو بسازد. در طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی موارد زیر دارای اهمیت است :

  • تنوع رنگ
  • متناسب با کسب و کار
  • جنس تابلو
  • نوع گرافیک استفاده شده در طراحی
  • نوع مواد استفاده شده در ساخت و طراحی تابلو
  • ارتباط موضوعی تابلو با محصولات مغازه و فروشگاه
بیشتر بخوانید :  تابلو مغازه مرغ فروشی و مزایای آن

برای سفارش طراحی تابلو مغازه باید به یک تابلوسازی مراجعه نمایید. اگر قصد دارید برای مغازه خود تابلو سفارش دهید باید موارد زیر را در نظر داشته باشید.

تابلو تبلیغاتی

دقت در انتخاب تابلو فروشگاه

در انتخاب طرح و شکل و جنس تابلو باید دقت لازم را داشته باشید. در انتخاب موارد گفته شد، تابلو را در سر در مغازه خود تصور کنید. تابلویی که ساخته می شود تا مدت زیادی بر سر در مغازه و فروشگاه نصب است اگر در مدت کوتاهی آن را تعویض کنید برای مشتریان خوشایند نخواهد بود و همچنین ممکن است مشتریان مغازه شما را پیدا نکنند زیرا همانطور که گفته شد مراجعه کنندگان و مشتریان مغازه ها را با تابلو سر در آنها می شناسند.

ساخت تابلو مطابق با سلیقه مشتری

تابلو سازی موظف است تابلو ها را بر اساس نظر و سلیقه کارفرما طراحی و بسازد و نباید نظر خود را به او القا کند تابلو سازی فقط می تواند پیشنهادات خود را به کارفرما بدهد. اغلب کارفرما ها از سلیقه و نظر مشتریان خود آگاه هستند به همین دلیل معمولا بهترین انتخاب را در طراحی تابلو خواهند داشت. البته تابلو سازی ها نیز با توجه به سوابق خود می توانند آنها را در انتخاب نوع و طرح تابلو یاری نمایند.

تابلو تبلیغاتی

در انتخاب تابلو دقت کنید که مشتریان مغازه و فروشگاهتان چه سلیقه و نظری دارند

همچنین به یاد داشته باشید تابلویی انتخاب کنید که مطابق به نظر خودت باشد و با سلیقه شما متفاوت نباشد در غیر این صورت به طور حتم بعد از مدتی کوتاه تابلو سر در شما را کلافه خواهد کرد و در پی تعویض آن خواهید بود و همانطور که در بالاتر به آن اشاره شد این کار برای مشتریان مغازه خوشایند نخواهد بود.

بیشتر بخوانید :  تاثیر تبلیغات محیطی در برندسازی

توجه به آب و هوا و موقعیت جغرافیایی محله و شهر خود

در ایران مناطق مختلفی از نظر آب و هوا وجود دارد. برخی از شهرها مرطوب هستند، در برخی از شهر ها بیشتر روز های سال بارانی و برفی است، برخی از شهر ها گرم و خشک و زیر نور مستقیم خورشید می باشند، بعضی از شهر ها نیز در معرض باد و طوفان و شن و خاک می باشند و ... واضح است باید جنس تابلو به نحوی انتخاب شود که در برابر آب و هوای محل مغازه به مدت زیادی مقاوم بماند. در این باره تابلو سازی نامور به خوبی می تواند شما را یاری نماید.

انتخاب تابلو متناسب با فروشگاه و مغازه

در سطح شهر مغازه و فروشگاه ها با صنف های مختلف وجود دارند. رستوران ها، فروشگاه های لباس، بوتیک ها، فروشگاه های مواد غذایی، مغازه های فروش لوازم ورزشی و ... هر کدام برای تابلو مغازه نیازمند تابلو هستند. نوع تابلوی انتخابی شما باید متناسب با کسب و کارتان باشد. طراحی و ساخت تابلو با توجه به نوع  محصولات و خدمات فروشگاه و مغازه بسیار مهم است. همچنین برخی از فروشگاه ها و مغازه ها در بسیاری از نقاط دارای شعبه هستند به عبارت دیگر فروشگاه زنجیره ای می باشند. واضح است که برای تمام شعب باید تابلو یکسان سفارش داده شود.

تابلو تبلیغاتی

نور آفتاب

دقت کنید مغازه شما در طول روز چند ساعت مقابل نور خورشید قرار می گیرد. جنس تابلویی که انتخاب می کنید باید نور آفتاب را منعکس نکند این کار باعث می شود تابلو به خوبی دیده نشود و در دراز مدت باعث فرسوده شدن تابلو سردر مغازه می شود.

بیشتر بخوانید :  ساخت تابلو مناسب اسم ساختمان

مغازه های اطراف

قبل از انتخاب تابلو، به تابلوهای مغازه های اطراف دقت کنید تا تابلو شما در بین آنها بهتر دیده شود. همچنین تابلویی انتخاب کنید که مشابه مغازه های هم صنف شما نباشد. اگر مغازه ای هم صنف و هم نام شما در اطرافتان وجود دارد باید در انتخاب تابلو دقت لازم را داشته باشید. در این باره طراحان تابلو سازی نامور به خوبی می توانند شما را یاری کنند.

موارد ذکر شده می تواند شما را در انتخاب تابلوی مغازه یاری کند. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص انتخاب تابلو با تابلوسازی نامور تماس حاصل نمایید.

تابلو سازی نامور سعی می کند تابلو های خود را بر اساس نظر و سلیقه کارفرما با بهترین متریال موجود در بازار به کمک طراحان حرفه ای، بسازد. شما عزیزان می توانید برای ساخت تابلوی خود با مشاوران ما در تابلوسازی نامور تماس حاصل نمایید.

تابلو سازی نامور

مجموعه تابلو سازی ، تابلو نامور با کسب چندین سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی و به طور تخصصی تابلوی لایت باکس فریم لس، تابلو لایت باکس، تابلو های طبقاتی، تابلو های مغازه و ... می تواند پاسخگوی هر نوع نیاز شما با هر سطح بودجه ای که در نظر گرفته اید باشد. استفاده از بهترین کیفیت متریال و طراحی های چشمگیر و جذاب از افتخارات مجموعه ماست. اگر به دنبال یک تابلوسازی معتبر هستید می توانید یکبار تجربه سفارش به مجموعه ما را امتحان کنید تا برای همیشه مشتری دائم ما شوید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با استفاده از شماره های قرار گرفته در سایت از خدمات مشاورین ما استفاده کرده و به خرید تابلو تبلیغاتی مورد نظر خود بپردازید.

 

 

با دوستانتان به اشتراک بگذارید
به بالای صفحه بردن
×