تابلو لایت باکس پارچه‌ای

تابلوهای لایت باکس نسل جدیدی از تابلوهای تبلیغاتی و مدرن هستند. به طور کلی این تابلوها در زمینه تبلیغات گسترده جایگزین تابلوهای بدون نور و سایر تابلوها شده اند. این تابلوها بسیار سبک بوده و به دلیل مقاومتشان در برابر تغییرات آب و هوایی، سرما و گرما، باد و باران قابل استفاده در فضای باز هستند.

لایت باکس پارچه‌ای

انواع تابلوهای لایت باکس

تابلوهای لایت باکس میتوانند به عنوان تابلوهای تبلیغاتی و دکوراتیو در فروشگاه ها، پاساژ های تجاری، بیمارستان ها، فرودگاه و ترمینال، مناطق آموزشی، مترو و ... مورد استفاده قرار گیرند. تابلوهای لایت باکس پارچه ای، لایت باکس بدون قاب، لایت باکس کریستالی، لایت باکس ایستاده، لایت باکس نور از کف، لایت باکس اسلیم اسنپ، لایت باکس اسنپ فریم، لایت باکس مگنتی، لایت باکس مگنتی دو طرفه و لایت باکس پارچه ای دو طرفه انواع رایج و محبوب موجود در بازار هستند .

کاربرد تابلوهای لایت باکس

این دسته از تابلوها کاربردهای متفاوتی دارند و موفق به کسب طرفداران بیشماری در صنایع مختلف شده اند. از جمله صنف هایی که متقاضی این مدل تابلو هستند شامل رستواران ها برای منو غذا، تابلوهای تبلیغاتی در داروخانه ها، تابلوهای راهنما در موزه و گالری، تابلو نمایشگاه عکاسی، استند های فروشگاهی، لایت باکس معرفی محصول و ... میباشند.

لایت باکس پارچه‌ای

ویژگی تابلوهای لایت باکس

این تابلوها با توجه به متریال به کار گرفته شده و نحوه تولید و ساختشان ویژگی های منحصر به فردی دارند. سبک بودن و قابل حمل بودن، نصب آسان، قابلیت نصب به صورت استند و یا ایستاده و دیواری، فرم لب به لب تصویر، چاپ دیجیتال با کیفیت تصویر بالا، عدم محدودیت در سایز، امکان تعویض چاپ، استفاده از لامپ های اس ام دی با مصرف برق کم از جمله مهم ترین ویژگی های آن است. برای تعویض طرح بک لایت پارچه ای فقط چاپ قبلی را از لبه های آلومینیومی پس از مراحل چاپ و دوردوزی، بیرون میکشند و چاپ جدید را به همان گونه که چاپ قبلی متصل شده بوده، در لبه های آلومینیومی قرار میدهند.

بیشتر بخوانید :  تابلو استیل طلایی

نحوه ساخت و تولید تابلو لایت باکس پارچه ای

تابلوهای لایت باکس پارچه ای نوعی تابلوی لایت باکس آلومینیومی هستند که در این تابلوها ابتدا چاپ        بک لایت پارچه ای انجام گرفته و سپس روی بدنه آلومینیومی لایت باکس نصب می‌شود. در تولید فریم لایت باکس از آلومینیوم متالایز شده، استفاده می‌کنند. در این قاب آلومینیومی تصویر چاپ شده از طرح را قرار می‌دهند و سپس طرح مورد نظر، روی پارچه مخصوصی چاپ میشود و در نهایت در قاب آلومینیومی لایت باکس قرار می‌گیرد. ضخامت تابلوهای لایت باکس پارچه ای معمولا 5.7 سانتی متر است اما سایز آن ها میتواند متفاوت باشد و هیچ محدودیت سایزی در ساخت این قبیل از تابلوها وجود ندارد. در سیستم نورپردازی آن ها از لامپ های اس ام دی در صفحه بک لایت بهره میگیرند که مصرف برق بسیار کم و مقرون به صرفه ای دارند.

لایت باکس پارچه‌ای

تابلو لایت باکس فریم لس پارچه ای

تابلوهای لایت باکس فریم پارچه ای به دلیل ویژگی هایی که دارند یکی از مدرن ترین و به روزترین نوع تابلوهای لایت باکس فریم لس هستند. در این تابلوها به کمک تکنولوژی امکان چاپ رنگی و با کیفیت روی پارچه ای مقاوم فراهم شده است. ضخامت تابلوها در تابلوهای فریم لس به حداقل رسیده و یا در برخی موارد قاب تابلو به طور کامل حذف شده است، به همین دلیل با نام تابلوهای فریم لس شناخته شده اند.

تابلو لایت باکس فریم لس دیواری

این دسته از تابلوها به دو رنگ نقره ای و مشکی در بازار ارائه میشوند. ضخامت قاب این تابلوها از 4.5 تا 7.5 سانتی متر متفاوت است، در نوع 4.5 سانتی متری از لامپ های ال ای دی لنزی برای نورپردازی استفاده میکنند که به صورت صفحه ای در کف سازه تعبیه میشوند. در مدل 7.5 سانتی متری از لامپ های ال ای دی در کف و طرفین استفاده میشود که در صورت کارگذاری لامپ ها در طرفین قیمت نهایی آن ها کمتر میشود. این تابلوها به راحتی توسط پیچ هایی که درونشان قرار داده شده مانند یک تابلو بر روی دیوار نصب میشوند.

بیشتر بخوانید :  نحوه محاسبه متراژ حروف برجسته چلنیوم

لایت باکس پارچه‌ای

 تابلو لایت باکس فریم لس آویز

تابلوهای لایت باکس آویز قابلیت دوطرفه شدن دارند و مناسب برای شرایطی هستند که شما میخواهید دوطرف  به صورت همزمان به نمایش گذاشته شود. به این صورت شما میتوانید با صرف هزینه کمتر صاحب تبلیغاتی جذاب باشید. این نوع از لایت باکس ها نیز مانند لایت باکس دیواری به دو رنگ نقره ای و مشکی عرضه و تولید میشوند. ضخامت قاب آنها نیز مشابه تابلوهای بخش قبل است. یعنی در دو ضخامت 7.5 و 4.5 موجود هستند. در نوع 4.5 لامپ های اس ام دی لنزی به صورت صفحه ای در کف محصول تعبیه میشوند و در نوع 7.5 لامپ ها در طرفین یا کف تابلو قرار داده میشوند که اگر لامپ ها در طرفین باشند هزینه کمتری صرف میشود.

تابلو لایت باکس فریم لس ایستاده

رنگ، ضخامت و نوع نورپردازی و لامپهای به کار رفته در این محصولات مانند تابلوهای لایت باکس فریم لس دیواری و ایستاده است. این تابلوها به راحتی قابل حمل و جا به جایی هستند و مناسب برای موقعیت هایی است که نیاز به نمایش دو طرف و همچنین تغییر وضعیت تابلو دارید.

تابلو لایت باکس پارچه ای دوطرفه

لایت باکس های پارچه ای دو طرفه امکان تبلیغات همزمان در قالب دو تصویر را برای شما فراهم میکنند. همچنین یکی از انواع لایت باکس هاست که هم به صورت آویز و هم به صورت استند مورد استفاده قرار میگیرند. در ابتدا تصویر و یا طرح مورد نظر بر روی پارچه بک لایت چاپ شده و سپس به منظور اتصال بهتر بر روی بدنه آلومینیومی دور دوزی میشوند. این تابلوها نیز مانند تابلوهای پارچه ای معمولی قابلیت تعویض چاپ را دارند، بنابراین شما میتوانید چندین چاپ مختلف را تهیه و به راحتی آن را جایگزین کنید. در نورپردازی این قبیل از تابلوها از لامپ های ال ای دی و یا اس ام دی استفاده میکنند که مصرف برق بسیار کم و مقرون به صرفه ای دارند.

بیشتر بخوانید :  اهمیت تابلو سردر کارخانجات

لایت باکس پارچه‌ای

قیمت تابلوهای لایت باکس

این تابلوها نیز مانند سایر محصولات موجود در بازار قیمت ثابتی ندارند و عوامل مختلفی بر قیمت نهایی آن ها موثر است. یکی از فاکتورهای موثر بر قیمت آن ها نوع پارچه ی انتخابی است، اما در مجموع استفاده از پارچه برای ساخت تابلو باعث کاهش قیمت آن نسبت به سایر تابلوها میشود. بدیهی است که هر چقدر سایز تابلو بزرگ تر باشد قیمت آن نیز بیشتر میشود. آخرین عامل موثر بر قیمت که قابل بیان است مدل فضای خارجی و یا فضای داخلی بودن آن است، که با توجه به متریالی که در نوع فضای خارجی به منظور افزایش مقاومتش در برابر تغییرات جوی و آب و هوایی استفاده میشود، قیمت آن را نسبت به مدل داخلی افزایش میدهد.

سخن پایانی

در هر کسب و کاری حرف اول را مشتری میزند و باید برای پایدار بودن کسب و کار، توجه مشتری را به خود جلب کرد. یکی از راه های جلب توجه مشتری به کارگیری تبلیغات درست و جذاب است. تابلوسازی نامور با افتخار همراه با کوله باری از تجربه و تخصص در کنار شماست تا بهترین و مناسب ترین تابلو را برای معرفی محصول و برند خود و همچنین جلب نظر مشتریان انتخاب کنید.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید
به بالای صفحه بردن
×