۵ ویژگی تابلو مغازه با کیفیت

کمتر مغازه ای را می توان یافت که از تابلو برای معرفی کالا و خدمات خود به دیگران استفاده نکرده باشد. اگر چه استفاده از تابلو تنها محدود به مغازه نمی‌ شود و اماکن دیگری همچون اداره، دفاتر کار، ساختمان های مسکونی و… هم به تابلو نیاز دارند؛ اما صاحبان مغازه ها و فروشگاه ها بیشترین افرادی هستند که برای سفارش تابلو، اقدام می کنند. در این مقاله قصد داریم ویژگی های مهمی که یک تابلو مغازه باکیفیت دارد، ذکر کنیم.

چرا برای تبلیغ فروشگاه یا مغازه به تابلو نیاز داریم؟

اولین چیزی که هر فرد به محض دیدن یک مغازه یا فروشگاه به آن توجه می کند؛ تابلوی نصب شده سر درب مغازه است. این تابلو همانند یک پل ارتباطی بین مغازه یا فروشگاه و مشتریان می باشد. به طوری که با یک نگاه کلی به تابلوی یک مغازه؛ می توان به حیطه فعالیت کاری آن مغازه، پی برد. از طرفی وجود برند یا لوگو روی تابلو می‌ تواند بهتر در ذهن مخاطب، ماندگار شود. چرا که معمولا حافظه تصویری افراد قوی تر از حافظه دیداری آن هاست.

البته که یکی از رسالت های مهم تابلوهای تبلیغاتی، معرفی کسب و کار مورد نظر به دیگران است اما استفاده از تابلو مزایای دیگری هم دارد. اینکه شما یک بار هزینه می پردازید و تا سال ها از جنبه تبلیغاتی یک تابلو استفاده می کنید؛ چیزی نیست که بتوان به سادگی از آن، گذشت.

اگر از تعرفه های تبلیغاتی آگاهی داشته باشید؛ حتما می دانید که هزینه انجام تبلیغات نسبتاً بالاست و این هزینه تنها در ازای نمایش تبلیغات در مدت زمان مشخصی می باشد. عدم محدودیت زمانی مهمترین مزیت تابلوهای تبلیغاتی است. به گونه‌ ای که تابلوها می توانند به صورت شبانه روزی کار تبلیغات را آن هم تنها با یک بار پرداخت هزینه، به خوبی انجام دهند.

چرا برای تبلیغ فروشگاه یا مغازه به تابلو نیاز داریم؟

بنابراین منطقی است که اگر کسب و کاری دارید و یا قصد راه اندازی یک فروشگاه یا مغازه هر چند کوچک را دارید؛ بهتر است قبل از تاسیس آن به فکر طراحی و ساخت یک تابلو تبلیغاتی جذاب و زیبا، باشید. تابلوهای مدرن و زیبایی که امروزه ساخته می شوند؛ با توجه به طراحی و نورپردازی خاصی که برای آن ها انجام می ‌شود، می ‌توانند نگاه مخاطب را به خود جذب کنند و این موضوع تاثیر مستقیمی در افزایش فروش دارد.

۵ ویژگی تابلو مغازه با کیفیت

وجود یک تابلو مغازه باکیفیت می تواند کسب و کار شما را رونق ببخشد. اما چه تابلویی را می توان یک تابلوی باکیفیت نامید؟!

ویژگی های تابلو مغازه باکیفیت عبارتند از:

متریال با کیفیت

برای طراحی و ساخت یک تابلو مغازه هر چقدر روی طراحی، رنگ و نورپردازی تابلو تمرکز داشته باشید اما از متریال با کیفیتی برای ساخت آن استفاده نکنید؛ دیر یا زود تمام زحماتی که کشیده اید، از دست می‌ رود. چرا که تابلو معمولاً در فضای بیرونی و در برابر شرایط جوی مختلف قرار می ‌گیرد و مسلماً اگر از استحکام و دوام خوبی برخوردار نباشد؛ خیلی زود دچار آسیب می‌ شود. بنابراین اولین ویژگی یک تابلو مغازه با کیفیت را می ‌توان جنس مرغوب متریال استفاده شده در ساخت آن دانست. متریال های مختلفی مثل چلنیوم، چوب، کامپوزیت، پلکسی و… برای این کار، استفاده می شوند.

اینکه از کدام متریال استفاده کنید چندان اهمیتی ندارد و معمولاً به سلیقه مشتری بر می گردد؛ اما موضوع بااهمیت استفاده از یک متریال مرغوب و مقاوم می باشد.

۵ ویژگی تابلو مغازه با کیفیت

طراحی خلاقانه

واقعیت این است که امروزه دیگر جایی برای تبلیغات تکراری وجود ندارد؛ زیرا معمولا مخاطبان جذب تبلیغاتی می شوند که طرح های خلاقانه و منحصر به فردی داشته باشد. بنابراین اگر هدف شما از سفارش تابلو جذب مخاطب است؛ بهتر است طراحی تابلو را به یک گرافیست ماهر، بسپارید. معمولاً طراحان با استفاده از رنگ های مناسب و همچنین طراحی های جالب توجه می توانند بهترین طراحی تابلو را برای مشتری، انجام دهند. توجه به نوع کسب و کار یکی از مهمترین موارد در طراحی تابلو می باشد. به عنوان مثال هرگز نباید برای طراحی خانه بازی کودک از رنگ های تیره مثل قهوه‌ ای و یا خاکستری تیره، استفاده شود.

نورپردازی خاص

تنها تابلوهایی می ‌توانند در شب بدرخشند و نگاه مخاطبان را به خود جلب کند؛ که از نور پردازی خاص و بی نظیری برای آن ها، استفاده شده باشد. در سال‌ های گذشته افراد به این موارد توجه زیادی نداشتند و هدف آن ها تنها معرفی حیطه فعالیت کاری بود اما امروزه به دلیل وجود رقابت زیاد بین فعالیت های مختلف؛ پیشنهاد می شود یک تابلو با نورپردازی ویژه و خاص، داشته باشید. نورپردازی را می‌ توان از ویژگی‌ های یک تابلوی باکیفیت دانست که می ‌تواند جذب مشتری، داشته باشد.

تابلو مغازه با کیفیت

مدرن بودن

صنعت تابلوسازی روز به روز پیشرفت می کند به گونه ای که امروزه می توانید انواع تابلو های مدرن و زیبا را سفارش بدهید. تابلوهایی که امروزه به نوعی ترند جامعه محسوب می ‌شوند؛ شامل تابلو چلنیوم، تابلو ترمووود، تابلو لاسوگاسی، تابلو لبه سوئدی و… می ‌شوند. توصیه می‌ کنیم اگر به دنبال به روز بودن و مدرن بودن هستید؛ انواع قدیمی تابلو را کنار گذاشته و به سراغ نمونه های جدیدتر بروید. مدرن بودن تابلو را می ‌توان یکی از ویژگی ‌های یک تابلوی باکیفیت و امروزی دانست. شاید نیاز باشد برای داشتن چنین تابلویی هزینه بالاتری بپردازید اما ارزشش را خواهد داشت.

رنگ مناسب

شخصی که قرار است کار طراحی تابلو را انجام دهد؛ باید با روانشناسی رنگ ها آشنایی داشته و بتواند رنگ های مکمل و متضاد را به شیوه کاملاً صحیح در کنار یکدیگر، قرار دهد. در صورتی که تابلو بیش از حد شلوغ باشد و از رنگ های بسیار زیاد در طراحی آن استفاده شده باشد؛ دیگر آن تاثیرگذاری مطلوب را نخواهد داشت. پس رنگ تابلو را می ‌توان به عنوان فاکتورهای مهم برای یک تابلو مغازه با کیفیت، در نظر گرفت.

ویژگی های تابلو مغازه باکیفیت

اگر به دنبال جذاب ترین، خاص ترین و مدرن ترین تابلوهای تبلیغاتی برای معرفی مغازه خود هستید؛ کافیست به تابلوسازی نامور، مراجعه کنید. این شرکت تابلوسازی با داشتن طراحان با تجربه و ماهر می ‌تواند طرح خلاقانه و پیشنهادی خود را به مشتری ارائه داده و همچنین در تمامی مراحل طراحی و ساخت تابلو بر حسب سلیقه مشتری، عمل کند.

تابلوسازی نامور سابقه طولانی در زمینه طراحی و ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی دارد. حتی اگر یک طرح انتزاعی و ابداعی داشته باشید؛ می ‌توانید آن را ارائه دهید. این اطمینان را به شما می دهیم که تابلو با طرح مورد نظر شما با بهترین و باکیفیت ترین متریال موجود در بازار، پیاده سازی گردد.

یکی از مواردی که به هنگام سفارش تابلو باید به آن توجه داشته باشید؛ نوع مواد اولیه استفاده شده در ساخت تابلوست. برخی از شرکت های تابلو سازی برای اینکه هزینه های تمام شده ساخت تابلو را پایین بیاورند؛ از مواد اولیه نامرغوب برای ساخت تابلو، استفاده می کنند که متاسفانه پس از مدتی مشتری با آسیب و خرابی تابلو، مواجه شده و مجبور به دوباره کاری و پرداخت هزینه می گردد. چیزی که در تابلوسازی نامور به آن اهمیت داده می ‌شود؛ رضایت مشتری است. به همین دلیل در ساخت تابلو از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب استفاده می ‌کند. وجود گارانتی و ضمانت نامه به همراه تحویل تابلو به مشتری، خود گواهی بر این ادعاست.

خوشبختانه تابلوسازی نامور توانسته است در سال های فعالیت خود رضایت مشتری را به طور تمام و کمال، جلب کند. بنابراین در صورتی که سفارش ساخت تابلوی تبلیغاتی را دارید؛ پیشنهاد می کنیم با کارشناسان این مجموعه؛ از طریق شماره های درج شده در وب سایت، تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)