لایت باکس آلومینیوم

لایت باکس آلومینیوم یکی از انواع لایت باکس است که قاب استفاده شده در آن توسط تابلو سازی از جنس آلمینیوم ساخته می شود. این نوع تابلو ها بسیار مقاوم و کاربردی بوده و با توجه به زیبایی و درخشندگی آلومینیوم از ظاهری شکیل برخوردارند. نور تعبیه شده در لایت باکس آلومینیومی از نوع اس ام دی بوده که علاوه بر طول عمر بالا، مصرف برق پایینی دارد. یکی از بهترین مثال ها برای لایت باکس آلومینیوم، تابلو های روشنی است که در محیط مترو نصب شده اند. این نوع تابلوها در ابعاد و اندازه های مختلف قابل سفارش هستند.

دیدن نمونه کارها

Checked001 ماندگاری بالا
851804_love_512x512 جذاب
icons8-light-bulb-Wi کم مصرف
icon-single3 کیفیت چاپ بی نظیر
 • A

کاربرد لایت باکس آلومینیومی

از لایت باکس آلومینیومی در مکان های زیر می توان استفاده نمود:

مغازه

مترو

نمایشگاه

مجتمع تجاری

تبلیغاتی شهری

رستوران و فست فود

استخر و اماکن ورزشی

 • B

مزایای استفاده از لایت باکس آلومینیومی

تابلوهای تبلیغاتی بیرونی اعم از لایت باکس آلومینیوم، تابلو مغازه، تابلو فروشگاه و … که توسط تابلو سازی های معتبر ساخته شده اند هنوز هم ابزارهای تبلیغاتی مهمی هستند حتی اگر تکنیک های بازاریابی دیجیتال رو به افزایش باشد. این امر بدون اینکه هزینه زیادی بپردازید مزایای بسیاری را برای کسب و کار شما ارائه داده و از نظر دوام ، کارآیی و تطبیق پذیری ارزش فراوانی را به همراه دارد. تا زمانی که طراحی تصاویر موجود در لایت باکس ها به خوبی انجام شده باشند(که این امر نیازمند بهرمندی از تابلو سازی های معتبر است) و آن ها را در مکان های استراتژیک قرار داده باشید، بیشترین بهره را از سرمایه گذاری خود خواهید برد و کسب و کارتان در معرض دید بیشتری قرار خواهد گرفت.

 • مناسب برای محیط داخلی و بیرونی

  92%

 • دوام

  98%

 • کیفیت چاپ و نور

  95%

 • تاثیر در فروش کالا

  75%

 • ارزش خرید

  99%

نمونه کار لایت باکس آلومینیومی

تاثیر لایت باکس آلومینیومی در بازاریابی

به نظر شما کمپین بازاریابی شما چقدر مؤثر است؟

آیا به گزینه ای با قیمت مناسب نیاز دارید که همواره توجه مردم را جلب کند؟

مشاغل ، صرف نظر از میزان بزرگی ، به تبلیغ نیاز دارند تا بتوانند رشد کنند و در بازار رقابت خود ایستادگی کنند. اثربخشی تبلیغات به حدی است که بازار انگلستان برای صنعت چهارمین کشور در جهان است. این رقم تقریباً 22.35 میلیارد پوند است و فقط از طریق تبلیغات به رشد خود ادامه می دهد. اگر یک تجارت کوچک هستید ، ایده های بازاریابی چشم نواز زیادی برای شما وجود دارد.

با این حال ، یکی از بهترین راه های جلب توجه افراد محلی استفاده از تابلوهای تبلیغاتی است. تابلو های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند، از تابلو فروشگاه گرفته تا تابلوهای طبقاتی هر یک به نوبه ی خود تاثیر به سزایی در تبلیغ تجارت شما دارند. این درحالی است که رشد بازاریابی دیجیتال همچنان در سال های گذشته رو به افزایش است.

یکی از راه های بهرمندی از تابلوهای تبلیغاتی، استفاده از تابلوهای لایت باکس آلومینیوم است که با نور درخشانی که از خود ساطع می کنند، توجه افراد زیادی را به خود جلب می کنند. در اینجا مزایای استفاده از لایت باکس آلومینیومی مشاغل کوچک و حتی بسیار بزرگ برای شما آورده شده است.

لایت باکس آلومینیوم قابل استفاده مجدد است

اگر شما از آن نوع مشاغلی هستید كه برای تبلیغات خود بیشتر از رویدادهای محلی حمایت می كنید ، از  لایت باکس های خود استفاده زیادی خواهید كرد. این امر به ویژه هنگامی مفید است که به اجتماعات یا نمایشگاه های تجاری زیادی می روید که محصولات یا خدمات شما را نشان می دهد. پس از سفارش و دریافت تابلوی خود از تابلوسازی ، تا زمانی که آن ها را حفظ کنید ، دیگر نیازی به پرداخت هزینه های مکرر ندارید.

لایت باکس آلومینیومی هیچ گاه جذابیت خود را از دست نمی دهد

ساخت و استفاده از تابلو های لایت باکس آلومینیومی توسط تابلوسازی های معتبر در مقایسه با اکثر روش های تبلیغاتی بازدهی بیشتری دارد زیرا به مدت طولانی تری در معرض نمایش است. اکثر مردم به محض دیدن چندین تبلیغات تلویزیونی همزمان با تماشای نمایش های مورد علاقه خود ، حوصلشان سر می رود. تصاویر به دلیل این واقعیت ساده که به خوبی با محیط آمیخته می شوند، مشکل مشابهی ندارند.

تبلیغات موثر با لایت باکس

استفاده از یک تابلوی خوب، استفاده از یک روش تبلیغاتی تست شده است. تابلوهای تبلیغاتی به گونه ای طبیعی با محیط آمیخته می شوند و افراد زیادی به آن توجه می کنند. تبلیغات با استفاده از لایت باکس ها با اصول طراحی مورد استفاده برای ایجاد جذابیت برای مشتریان ، آن ها را بیشتر از تبلیغات آنلاین جذاب می کند. برای جذابیت بیشتر می توانید، از گرافیک و لوگوی به یاد ماندنی و همچنین از طرح ها و الگوهای رنگی مکمل استفاده کنید.

لایت باکس های آلومینیومی به یاد ماندنی

هنگامی که مردم نیاز به خدمات یا کالایی را که شما ارائه می دهید احساس کنند ، احتمالاً تجارتتان را از طریق تابلوهای تبلیغاتی تجاری شما به خاطر می آورند. به عنوان مثال ، اگر شما در کار لباسشویی هستید ، ممکن است تابلو های خود را در مناطق مسکونی قرار دهید. مردم ، پس از دیدن آن ، هنگامی که نیاز به شستشوی لباس پیدا کنند، سریعا شغل شما را به خاطر خواهند آورد.

دلیل این امر این است که مردم هر روز چندین بار از کنار لایت باکس های شما عبور می کنند. اگر آدرس کسب و کار و اطلاعات تماس خود را در قسمت تصویر قرار دهید ، مشتریان شما وسیله ای آسان تر برای رسیدن به شما دارند. این موضوع باعث می شود تا تجارت شما به عنوان یک انتخاب شخصی تر و عملی تر دیده شود.

مجموعه تابلو نامور برای تولید تابلوهای تبلیغاتی خود از جدیدترین فناوری ها ، مواد باکیفیت و اقتصادی استفاده می کند. ما برای تمامی تابلو های تبلیغاتی خود تعمیر و نگهداری ارائه داده و از بهترین مواد استفاده می کنیم تا بنر شما به یاد ماندنی و قابل استفاده برای سال های بعد باشد. اگر به بنرهای تبلیغاتی عالی نیاز دارید ، می توانید از هنر طراحان گرافیک ما بهرمند شوید.

به اشتراک بگذارید