۰۲۱-5۷۹۹۶

021-44860911

تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی، تابلو های بزرگی هستند که نقش بنر های قدیمی، واسطه ای که مردم از زمان مصریان باستان از آن برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده می کردند، را بازی می کنند. این که آیا شما زمان کوتاهی است که یک تجارت کوچک را شروع کرده اید یا یک شرکت بزرگ و شناخته شده هستید که سال ها است در زمینه شغلی خود فعالیت دارید، اصلا منکر این واقعیت نیست که تبلیغات توسط تابلوهای تبلیغاتی نقش مهمی در موفقیت کسب و کار شما دارد.
  تابلوهای تبلیغاتی تأثیر بصری خوبی بر مشتریان آینده شما می گذارند که منجر به فروش بیشتر می شود. امروزه شاهد این هستیم که هر چند وقت یک بار، یک تجارت جدید به دلیل تابلوی تبلیغاتی و تجاری منحصر به فرد و چشم نواز خود، محبوبیت زیادی یافته است. تابلو تبلیغاتی، تابلویی در فضای باز و یا سرپوشیده است که هدف آن جلب توجه عابران پیاده و رانندگان در مناطق اطراف است. تابلو تبلیغاتی های امروزی در چندین مدل مختلف توسط تابلوسازی ها عرضه می شوند. از انواع این نوع تابلو ها می توان به تابلو فلکسی، تابلو لایت باکس پرچمی، تابلو لایت باکس ایستاده، تابلو لایت باکس آلومینیوم، تابلو لایت باکس فریم لس و … اشاره کرد.

تابلو کامپوزیت

مزایای تابلو تبلیغاتی چیست؟

استفاده از تابلوهای تبلیغاتی فروش را مدیریت و هدایت می کند. بسیاری از شرکت ها، پس از دریافت تابلوهای جدید خود از تابلوسازی های معتبر، نتایج مثبت و معناداری را در ترافیک تجارت خود مشاهده می کنند. بررسی ها نشان داده است که مشتریان بیشتری از فروشگاه ها با تابلو تبلیغاتی جذاب تر، خرید انجام می دهند، چرا که یک تابلوی تبلیغاتی خاص توجه آنها را به خود جلب کرده است. اگر می خواهید با پیام تبلیغاتی خود به تعداد بهینه ای از مشتری دست یابید، نمی توانید راهی بهتر از استفاده از تابلوهای تبلیغاتی پیدا کنید. با قرار دادن تابلوی خود در مکان های پر رفت و امد می توانید از نتایج آن شگفت زده شوید. اگر به دنبال تبلیغ جدید و هیجان انگیز هستید و استفاده از تابلوی تبلیغاتی را در نظر نگرفته اید، در ادامه به چند مورد از مزایایی که در مورد به کارگیری تابلو وجود دارد اشاره کرده ایم که می توانید در تعامل با یک تابلو سازی حرفه ای از آن ها بهره مند شوید.

قرار گرفتن در معرض دید با قیمتی مقرون به صرفه

راه های زیادی برای پخش پیام تبلیغاتی وجود دارد و وقتی هزینه را در نظر بگیرید متوجه خواهید شد که استفاده از تابلوهای تبلیغاتی نتایج بسیار خوبی را به همراه می آورد. این نوع تابلو ها از تابلو فلکسی گرفته تا انواع تابلو لایت باکس، با زیبایی و جذابیت خاص خود نگاه هر فردی را به خود جذب می کند و با یک طراحی درست، پیام شما در خاطر هزاران نفر که روزانه از کنار آن عبور می کنند ثبت می شود.

ماندگاری در ذهن مخاطبان

با نصب تابلو در موقعیت مکانی مناسب، پیام شما به درستی به مخاطب نشان داده می شود و اگر هیچ تبلیغ دیگری در نزدیکی آن وجود نداشته باشد، توجه همه رهگذران را به خود جلب خواهید کرد که در نتیجه سود بسیار بالایی برای کسب و کار شما خواهد داشت. وقتی با استفاده از تابلوی تبلیغاتی مخاطبان خاص خود را طی چند هفته هدف قرار بدهید مسلما با گذشت زمان کمی متوجه نتایج مثبت آن خواهید شد. تابلو تبلیغاتی فریم لس

بودجه کمتر و نتیجه بیشتر با تابلو تبلیغاتی

با استفاده از تابلوهای تبلیغاتی، پیام شما بیست و چهار ساعت در روز و هفت روز در هفته قابل مشاهده است، که این موضوع به شما بازده حداکثر می دهد و مردم با مشاهده های پی در پی همیشه پیام شما را به خاطر خواهند آورد. طراحی مناسب تابلو نیز بسیار مهم بوده و بهتر است از یک تابلوسازی حرفه ای کمک بگیرید که خود یک تیم طراحی ویژه دارند تا بتوانند طرح گرافیکی را متناسب با نیازهای شما تنظیم نمایند.

تابلو تبلیغاتی یک نشانه برای کسب و کار شما

تابلوی تجاری شما در قالب یک نشانه راهنمایی که افراد را به سمت فروشگاه یا تجارت شما می آورد، عمل می کند. این امر مخصوصاً برای فروشگاه ها از اهمیت خاصی برخوردار است، به این ترتیب که مشتری را به سمت خود جلب می کند. تابلوهای تبلیغاتی می توانند برای آگاهی رسانی به مردم در مورد تبلیغات مختلف و فعالیت های بازاریابی که برای بهبود فروش برنامه ریزی کرده اید، استفاده شوند. قرار دادن این تابلو ها، در یک گردهمایی در اجتماع یا یک رویداد باعث می شود تا کار شما در محیط، بیشتر دیده شود.

ساختمان با نام تجاری

یک تابلوی تبلیغاتی که  شامل برند و نام تجاری به همراه سایر اطلاعات مانند مکان و جزئیات تماس باشد، گزینه ای مناسب برای شناسایی فروشگاه و یا مرکز تجاری شما است. افراد به احتمال زیاد از فروشگاه هایی که با آن ها آشنا هستند خرید خود را انجام می دهند و یک تابلوی تجاری دقیقاً همین کار را می کند. این موضوع افراد را با تجارتتان آشنا کرده و تصویری از شما را در ذهن مشتریان ایجاد می کند. به طور خلاصه، این نوع تابلوها باعث می شوند تا چهره برند شما ساخته شود.

تمایز تجارت شما در رقابت

یک نام تجاری و آرم منحصر به فرد شما را در رقابت در عرصه کاری خود، متمایز می کند. در جاهایی مانند کلان شهر ها، جایی که شما رقبای زیادی دارید، یک تابلو تبلیغاتی که به خوبی طراحی شده است، تفاوت بسیار زیادی میان شما و رقبایتان ایجاد خواهد کرد. تابلوی تبلیغاتی باعث می شود مشتریان آینده نگر، در میان دیگران شما را راحت تر انتخاب کنند، که این موضوع مطمئناً به نفع شما است.

تابلو تبلیغاتی ابزاری موثر برای تجارت

تابلو تبلیغاتی ابزاری موثر برای تجارت و یک سرمایه گذاری هوشمند است. بازاریابی از طریق تابلو تبلیغاتی تقریباً در هر مکان و هر زمانی، قابل مشاهده است. چرا که حتی وقتی تجارت شما در ساعات خاصی از شبانه روز، تعطیل باشد، هزاران مخاطب بالقوه از کنار تابلو مغازه شما عبور کرده و تبلیغات شما در حال انجام است. مهم نیست که چه پیامی را قصد دارید به اطلاع مخاطبانتان برسانید، بازاریابی از طریق تابلوهای تبلیغاتی دارای رویکردهای مختلف، جنبه های فیزیکی و معانی گوناگونی است، زیرا هر نیاز برای هر شخص یا مخاطب خاص متفاوت است. این امر می تواند به سادگی با رانندگی در خیابان و خواندن تبلیغات بی شماری که در ساختمان ها، بنرهای شرکت، تابلوهای دیجیتالی، تابلوهای استاتیک استاندارد و بسیاری از رسانه های تبلیغاتی نشان داده شده است، اثبات شود. از آنجا که امروزه افراد به سرعت می خواهند اطلاعات کسب کنند، بازاریابی بیلبورد ابزاری مؤثر برای استفاده است زیرا یک راه حل ساده و مختصر را ارائه می دهد.  استفاده از تابلو تبلیغاتی همیشه یک ابزار پیشنهادی عالی برای تکمیل سایر اشکال کمپین های بازاریابی شما است. تابلو تبلیغاتی ترموود

اهمیت پیام و تصویر گرافیکی تابلو تبلیغاتی

زمانی که از تابلوهای تبلیغاتی در کنار بزرگراه ها استفاده می کنید به این معنی است که تبلیغات باید در حالی انجام شود که شخص  با سرعت حداقل 90 کیلومتر در ساعت رانندگی می کند. پوشاندن تابلو تبلیغاتی با هر محصولی که در موجودی شما قرار دارد، استفاده هوشمندانه ای از زمان مشتری یا پول شما نیست. برای این کار بهترین کالای فروش خود را انتخاب کنید و تصویری از آن را با یک خط کوتاه و جذاب درج کنید که توضیح می دهد چرا ممکن است کسی به آن احتیاج داشته باشد. زیرا مردم وقت کافی برای مطالعه ندارند. آنها فقط تبلیغات بصری دلپذیر را می خواهند که برای آن ها فراهم شود. بازاریابی بیلبورد یک استراتژی متقاعد کننده است زیرا با یک مخاطب خاص و هدفمند شروع می شود و یک شعار جذاب، تصاویر دلپذیر یا یک محصول خاص را به نمایش می گذارد. ایده های محاسبه شده و اصلی باید مستقیماً از طریق تبلیغات به مشتریان منتقل شوند.

استفاده از تابلو تبلیغاتی های ایستاده

اگر مغازه ای دارید که می خواهید مشتری ها را به آن جذب کنید، داشتن یک تابلو تبلیغاتی ایستاده در بیرون از آن، یک راه عالی برای تبلیغ خودتان است. این تابلوها کوچک و قابل حمل بوده و به راحتی قابل تغییر و به روز رسانی هستند. فضایی برای تبلیغات در هر دو طرف تابلو وجود دارد، تا بتوانید به طور بالقوه چشم مشتریان را به خود جلب کنید. این نوع از تابلوهای تبلیغاتی مخصوصاً برای رستوران ها و کافی شاپ هایی که هر روز برنامه ی ویژه ای دارند،  مناسب هستند. این  نوع تابلو ها می توانند ضد آب باشند، بنابراین در هر شرایطی ایده آل هستند.

تابلوی تبلیغاتی در فضای باز

بدون شک، تابلو ها در فضای باز مهمترین نوع تبلیغات برای فروشگاه های فیزیکی هستند، زیرا مسئول ورود مشتری می باشند. این تابلوها اولین قدم برای شروع یک رابطه هستند، زیرا نخستین تصویر را از شما به مشتریان می دهد. تابلو تبلیغاتی باید به گونه ای طراحی شود که مشتری را به طور موثر به داخل فروشگاه جلب کند و تجربه ای را که می تواند در داخل فروشگاه شما بدست آورد را برای او توصیف کند. به غیر از اعلام اینکه شما چه کسی هستید، این تابلوها باعث می شوند که مشتری ها احساس کنند که چیزی از شما می خواهند. تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز باید آنقدر مؤثر باشند که افرادی را که بارها از فروشگاه شما عبور کرده اند تشویق کنند تا سرانجام فرصتی را برای بازدید از فروشگاه شما بدست آورند. بنابراین بهتر است تابلو ها را در مکان هایی قرار دهید که هر چه بیشتر در دید باشند.

تابلو تبلیغاتی لایت باکس فریم لس

تابلو حروف برجسته

تابلوسازی ها از طریق حروف نصب شده به صورت جداگانه، این تابلوهای حروف برجسته را تولید می کنند. حروف از سطح بیرون می آیند و  به نام تجاری شما جلوه ای 3 بعدی می دهند. آن ها به نور نیاز ندارند، اگرچه نورپردازی درخشان حروف برای افزایش دید مفید است. تابلو حروف برجسته گزینه ای عالی برای مشاغلی هستند که نام های شناخته شده ی آن ها، بخش قابل توجهی از برند را تشکیل می دهند.

تابلو لایت باکس

لایت باکس ها با توجه به اینکه جعبه هایی نورانی هستند بسیار مورد توجه قرار می گیرند. آن ها ضمن ایجاد نورپردازی، امکان افزایش دید را فراهم می آورند که باعث می شود افراد زیادی نسبت به آن ها واکنش نشان دهند. لایت باکس ها انواع مختلفی از جمله لایت باکس فریم لس، لایت باکس پرچمی، لایت باکس آلومینیوم، لایت باکس ایستاده و … دارند.

تابلو سازی نامور

همان طور که مشاهده کردید داشتن تابلو تبلیغاتی های موثری که از تابلو سازی های معتبر تهیه کرده باشید، یکی از باید های بازاریابی تجاری شما است. زیرا تابلو تبلیغاتی ابزاری برای آگاهی رسانی و برندسازی است که طبق مطالعات متعدد، می تواند 75 درصد پایگاه مشتری و مراجعه مشتری شما را افزایش دهد. در ضمنِ در مورد سرمایه گذاری در تجارت خود، اطمینان حاصل نمائید که از هزینه کردن در تبلیغات دریغ نمی کنید زیرا این کلید جذب مشتری است. یک برند قابل اعتماد ایجاد کنید و از آن در سراسر تجارت خود استفاده کنید. تابلوی تبلیغاتی می تواند بهترین رسانه برای معرفی برند شما باشد.

تابلو فروشگاه حروف برجسته

تابلوهای تبلیغاتی از نظر کاربری به چند دسته تقسیم می شوند؟

امروزه، انواع تابلوهای تبلیغاتی وجود دارند که کسب و کارهای مختلف با به کارگیری آنها می‌توانند با جذب مشتری بیشتر به افزایش فروش برسند. این ‌تابلوها از نظر کاربرد به سه دسته تقسیم می شوند که در زیر به شرح آنها می پردازیم:

تابلو سردرمغازه

بسیاری از مغازه‌ های موجود در سطح شهر برای دیده شدن کسب و کار خود از تابلوهایی با جنس‌های مختلف نظیر تابلو چلنیوم، لایت باکس و… استفاده می‌کنند. این تابلوها که با عنوان تابلو مغازه شناخته می‌شوند در بالای درب ورودی مغازه قابل رویت هستند.

تابلو فروشگاهی

انواع تابلو فروشگاهی، بیشتر توسط هایپرمارکت های سطح شهر و فروشگاه های زنجیره‌ ای و بزرگ استفاده می شوند. 

تابلو شرکت و ادارات

همانطور که می دانید شرکت ها و ادارات نیازی به تبلیغ محصول ندارند، اما آنها معمولا برای برندسازی از تابلوهای تبلیغاتی استفاده می کنند که این تابلوها با عنوان تابلو شرکت و ادارات شناخته می شوند. جالب توجه است که در بیشتر ادارات، تابلوهایی با عنوان تابلو طبقاتی نیز وجود دارند که به عنوان راهنما در طبقات مختلف به کار گرفته می شود.

تابلوهای تبلیغاتی جاده ای و متحرک کدامند و استفاده از آنها چه مزایایی به همراه دارد؟

این تابلوها یکی دیگر از انواع تابلوهای تبلیغاتی هستند که می‌توان از آنها برای تبلیغ برند شرکت و یا تبلیغ محصول یا خدمت استفاده کرد. تابلوهای موردنظر بیشتر درمکان های پرتردد از قبیل سطح شهرهای بزرگ، جاده ها و بزرگراه ها نصب می شوند که ترافیک اتومبیل ها نیز در آن زیاد باشد، چرا که در اینصورت امکان مشاهده آنها توسط افراد بیشتر می شود که به دنبال آن افزایش فروش اتفاق می افتد. باید توجه داشت که تعدادی از تابلوهای جاده ای متحرک و تعدادی دیگر ثابت هستند که نوع ثابت آن مشابه استندهای تبلیغاتی است. این تابلوها که معمولا شامل تصویر و نوشته هستند در ابعاد متفاوتی وجود دارند. در زیر مزایای استفاده از تابلوهای جاده ای متحرک را ذکر کرده ایم:
  • این تابلوها به دلیل بزرگ بودن در جلب توجه مشتری بسیار تاثیرگذار هستند.
  • قادر به ارسال مستقیم پیام قدرتمند برندها در یک نگاه هستند.
  • در صورت نصب در مکان مناسب با وجود گرافیک جذاب و گیرا برند شما را در ذهن مخاطب ماندگار می کنند.
  • به دلیل انتخاب از میان تابلوهای سه بعدی قدرت زیادی در جذب مشتری دارند.

مختصری درباره طراحی تابلو تبلیغاتی

در تابلوسازی تخصصی مرحله‌ ای به نام طراحی تابلو تبلیغاتی وجود دارد که این مرحله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زمانی که شما نیاز به انتخاب یک تابلو برای کسب و کار خود پیدا می کنید باید طراحی این تابلو را متناسب با نوع فعالیت خود انجام دهید تا بازدهی آن افزایش یابد. در حقیقت، طراحی را می توان پایه و اساس یک تابلو تبلیغاتی قبل از ساخت آن دانست. از نکات بسیار مهم در طراحی انواع تابلو نیز می توان به انتخاب رنگ، طرح، فونت و بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد دیگر از جمله طراحی سه بعدی تابلو اشاره کرد. با توجه به تخصصی بودن مرحله طراحی بهتر است اینکار را به یک تابلوسازی معتبر نظیر مجموعه تابلوسازی نامور بسپارید. برای اینکار می توانید با شماره های درج شده در وبسایت این مجموعه تماس بگیرید. در زیر ایده های کاربردی در طراحی یک تابلو خلاقانه عنوان شده اند:

قابل مشاهده بودن تابلو تبلیغاتی

طرحی که برای تابلو تبلیغاتی خود استفاده می کنید باید به گونه ای باشد که به خوبی از فاصله های دور قابل تشخیص باشد. در غیر اینصورت استفاده از آنها عملا بی فایده خواهد بود.

تابلو تبلیغاتی کامپوزیت

وضوح تابلو

به طور معمول، بسیاری از طراحان تابلو  موضوع وضوح را در طراحی نادیده می گیرند، اما مسلما یک تابلو با وضوح بالا به مراتب بهتر می تواند کار تبلیغ یک کسب و کار را نسبت به تابلویی با وضوح پایین انجام دهد. وضوح تابلو در واقع همان میزان روشنایی آن است.

درج لوگو یا نام برند بر روی تابلو

بدون شک نام‌ تجاری یک کسب و کار هویت آن را نشان می دهد که حتما باید بر روی تابلو تبلیغاتی درج شود.

رعایت تضاد یا کنتراست در طراحی

کنتراست را می توان عاملی دانست که باعث برجسته تر شدن عناصر تابلو تبلیغاتی شما می شود. برای مثال، استفاده صحیح از کنتراست نور و رنگ در تابلو اهمیت بسیار بالایی دارد.

سخن پایانی

تابلو تبلیغاتی به عنوان یک روش موثر در تبلیغ قادر است کسب و کار شما را به طور مداوم در معرض دید عموم قرار دهد. مهمتر اینکه این تابلو با قیمت بسیار پایینی قابل تهیه است و بنابراین افرادی که کسب و کار خود را به تازگی شروع کرده‌اند، می توانند با تهیه آن با هزینه پایین به تبلیغ کسب و کار خود بپردازند.

تابلو تبلیغاتی فلکسی

پیمایش به بالا
عضویت در خبرنامه

از تخفیف ها و جدیدترین ها با خبر شوید!

ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: