۰۲۱-5۷۹۹۶

021-44860911

تابلو سازی فضای داخلی

همانطور که نمای بیرونی یک فروشگاه و یا مغازه اهمیت دارد؛ دکوراسیون داخلی هم در جذب مخاطب و در زمینه تبلیغ محصول و خدمات، بسیار موثر است. بر همین اساس، پیشنهاد می ‌شود علاوه بر انتخاب یک تابلوی مدرن و مناسب برای نصب در فضای بیرونی؛ به فکر فضاسازی داخلی هم باشید. چرا که مشتری به محض ورود به یک فروشگاه، مغازه و یا دفتر کار انتظار دارد آنچه که در بیرون این محیط دیده است، به نوع دیگری در فضای داخلی هم مشاهده کند.

تابلو سازی فضای داخلی علاوه بر زیبایی و تاثیرگذاری بر دکوراسیون؛ حاوی پیام های تبلیغاتی به مخاطب می باشد. در این مقاله قصد داریم مواردی که در تابلو سازی فضای داخلی اهمیت دارد، بررسی کنیم.

چرا تابلوسازی فضای داخلی اهمیت دارد؟

همانطور که در مقدمه این مقاله ذکر کردیم؛ یکی از عواملی که باعث می شود مشتری از ورود به یک مکان به قصد خرید کالا و خدمات اطمینان حاصل کند، تبلیغات است. تبلیغات به دو صورت بیرونی و درونی انجام می شود. از جمله تبلیغات بیرونی برای فضای بیرون از محل کار و یا فروشگاه و مغازه؛ می‌ توان به استفاده از انواع تابلوها و همچنین بهره گرفتن از تبلیغات شهری (بیلبوردها)، اشاره کرد.

در زمینه تبلیغات فضای داخلی می توان از تابلوهای حروف برجسته و در سایزهای کوچک تر، استفاده کرد. زمانی که مشتری برند شما را در فضای داخلی مشاهده کند؛ بهتر به شما اعتماد کرده و از انتخاب خود، اطمینان بیشتری پیدا می کند.

چرا تابلوسازی فضای داخلی اهمیت دارد؟

انجام تبلیغات با استفاده از تابلو سازی فضای داخلی باعث می شود مشتری در نگاه اول حس کند به مکان معتبری قدم گذاشته است و علاوه بر آن احتمال اینکه چنین مشتری به یک مشتری دائمی تبدیل شود، بیشتر است. شاید در وهله اول تصور کنید که نصب چنین تابلوهایی در فضای داخلی یک فروشگاه آنچنان لازم و ضروری به نظر نمی‌ رسد اما اگر از تاثیر تبلیغات در زمینه جذب مشتری و فروش بالای محصولاتتان آگاه شوید؛ قطعاً خود نسبت به سفارش تابلو برای فضای داخلی، اقدام می کنید.

تاثیر تبلیغات با استفاده از تابلو سازی به قدری است که شرکت های بزرگ تجاری هر ساله بخشی از درآمد خود را صرف انجام چنین تبلیغاتی می کنند، حتی اگر این شرکت ها جزء برندهای مطرح دنیا باشند.

تبلیغات فضای داخلی روشی است که نسبت به سایر روش های تبلیغاتی مقرون به صرفه تر است و هزینه آنچنان زیادی به دنبال ندارد. از طرفی با یک بار سفارش تابلو؛ می ‌توانید تا سال‌ ها از تاثیر تبلیغاتی آن، استفاده کنید. حتی می ‌توانید تابلو را به مکان دیگری منتقل کرده و یا در صورت تمایل تغییراتی را در آن، اعمال کنید.

بهترین نوع تابلو برای فضای داخلی کدام است؟

تقریباً از هر نوع تابلویی می توان برای تابلو سازی فضای داخلی، استفاده کرد. تابلو لایت باکس، تابلو استند، تابلو فلکسی، تابلوهای ال ای دی ثابت، تابلوهای ال ای دی روان، تابلو حروف برجسته مثل حروف استیل، حروف نئون پلاستیک، چلنیوم و بسیاری از تابلوهای تبلیغاتی دیگر را می توان به عنوان تابلوی فضای داخلی، استفاده کرد. البته اگر در انتخاب نوع تابلو برای فضای داخلی شرکت برای فروشگاه یا دفتر کار خود مردد هستید و انتخاب برایتان دشوار است؛ می توانید از راهنمایی ها و مشاوره های کارشناسان تابلوساز در این زمینه، استفاده کنید. آنان متناسب با نوع فعالیت شما و همچنین دکوراسیون داخلی که دارید؛ بهترین نوع تابلو را به شما، پیشنهاد می دهند.

بهترین نوع تابلو برای فضای داخلی کدام است؟

عواملی که برای تابلوسازی فضای داخلی باید در نظر بگیرید

تابلو سازی فضای داخلی یک تخصص است و بهتر است به متخصصین این کار، واگذار شود. عوامل مختلفی برای تابلو سازی فضای داخلی اهمیت دارد که در کیفیت نهایی کار، اثرگذار است. اولین موردی که باید در تابلو سازی فضای داخلی به آن توجه داشته باشید؛ ارتباط میان محیط، فضا و نوع تابلو می باشد. به عنوان مثال؛ شرکت یا نمایندگی که در زمینه فروش تلفن های همراه فعالیت می کند، به تابلویی متناسب با فضای کاری خود نیاز دارد.

مثال دیگر در این زمینه فروش محصولات پزشکی است. مشتری که وارد چنین فروشگاهی می شود انتظار دارد حداقل نام برخی از برندهای مطرح و مهم در زمینه لوازم و تجهیزات پزشکی را به چشم، ببیند. این کار هم باعث اعتبار و اطمینان فروشگاه شده و هم زیبایی خاصی به دکوراسیون آن فروشگاه، می بخشد.

معمولاً برای فروشگاهی که در زمینه فروش تلفن همراه فعالیت دارد؛ تابلو استیل، تابلو لایت باکس و تابلوهای ال ای دی (LEd) بهترین گزینه‌های انتخابی هستند. همچنین برای تابلوهایی که در مکان هایی مثل پمپ بنزین ها و بانک ها نصب می ‌شوند؛ بهتر است از تابلوهای فلکسی، بنر و یا تابلو‌ چلنیوم، استفاده شود.

مورد دیگری که در ساخت تابلوهای تبلیغاتی باید در نظر داشته باشید؛ انتخاب متریال می باشد. متریال استفاده شده در ساخت تابلو باید دوام لازم را در برابر شرایط جوی مختلف، داشته باشد. البته که در فضای داخلی برخی از محدودیت ها مانند ضد آب بودن و یا مقاوم بودن در برابر زنگ زدگی و… در نظر گرفته نمی شود. بر همین اساس می توان تابلو سازی فضای داخلی را بیشتر بر حسب سلیقه مشتری، انجام داد.

عواملی که برای تابلوسازی فضای داخلی باید در نظر بگیرید

هماهنگی با دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر و همچنین هماهنگی از نظر انتخاب ترکیب رنگ مناسب؛ برای تابلو سازی فضای داخلی، اهمیت دارد. هیچ چیز به اندازه عدم هماهنگی رنگ ها با یکدیگر در دکوراسیون داخلی، توی ذوق نمی زند. بنابراین علاوه بر توجه به کیفیت متریال استفاده شده؛ باید به هماهنگی و تناسب رنگ‌ ها هم توجه کافی داشت. البته رنگ استفاده شده باید متناسب با برند مورد نظر هم باشد. همانطور که دیده ‌اید شرکت “ایرانسل” از رنگ زرد برای معرفی برند خود، استفاده کرده است. به گونه ‌ای که وب سایت، دفتر کار و حتی سیم‌ کارت ‌های اعتباری این برند هم به رنگ زرد می‌ باشد. این موضوع باعث می ‌شود که برند مورد نظر در ذهن مشتری، ماندگار گردد.

هزینه تابلو سازی فضای داخلی چقدر است؟

نمی ‌توان مبلغ مشخصی برای این کار، عنوان کرد زیرا متناسب با انتخاب نوع تابلو، تعداد تابلو و همچنین اندازه تابلوهای سفارش داده شده، این رقم می تواند متغیر باشد. معمولاً تابلوسازان با توجه به بودجه ای که مشتری برای این کار در نظر گرفته است؛ بهترین و مناسب ترین نوع تابلو را به وی، پیشنهاد می دهند.
تابلو سازی فضای داخلی به تخصص، تبحر و تجربه نیاز دارد. بر همین اساس پیشنهاد می شود اگر قصد اجرای دکوراسیون داخلی مغازه، فروشگاه و یا دفتر کار را دارید؛ قبل از هر چیز برای ساخت تابلو به یک تابلوسازی معتبر و باتجربه، رجوع کنید. کارشناسان تابلوساز می توانند شما را در جهت انتخاب بهترین نوع تابلو برای فضای داخلی، راهنمایی کنند.

هزینه تابلو سازی فضای داخلی چقدر است؟

تابلوسازی نامور سال هاست در زمینه طراحی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی برای فضای بیرونی و داخلی، فعالیت داشته و از طراحان با تجربه‌ ای برای این کار، بهره می ‌گیرد. تابلوسازی نامور این اطمینان را به شما مشتریان عزیز می دهد که از بهترین و باکیفیت ترین متریال موجود در بازار، استفاده کند. وجود ضمانت برای تابلوی ساخته شده از دیگر مزیت‌ های مراجعه به این تابلوسازی است. تمامی تابلوهای نصب شده از لحظه نصب تا مدت زمان مشخصی شامل گارانتی و ضمانت، می‌ شوند.
در صورتی که قصد سفارش تابلو برای فضای داخلی را دارید؛ پیشنهاد می شود با کارشناسان مجموعه تابلو سازی نامور از طریق شماره های درج شده در وب سایت، تماس گرفته و از راهنمایی ها و مشاوره های آنان، استفاده کنید.

پیمایش به بالا
عضویت در خبرنامه

از تخفیف ها و جدیدترین ها با خبر شوید!

ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: