۰۲۱-5۷۹۹۶

021-44860911

تابلو راهنمای طبقات

تابلو راهنمای طبقاتی برای ساختمان های چندین طبقه ای است که یک ساختمان در بین چندین شغل به اشتراک گذاشته می شود. داشتن دفتر در یک ساختمان بزرگ از بسیاری جهات مناسب است، اما ممکن است مشتریان یا بازدیدکنندگان شما برای یافتن دفتر و یا واحد تجاری شما به کمی کمک نیاز داشته باشند. با استفاده از تابلو راهنمای طبقاتی می توانید به بازدید کنندگان از محل فروشگاه ها، دفاتر، ادارات، مراکز تجاری و … کمک کنید تا مسیر را به درستی انتخاب کنید.
امروزه صنعت تابلوسازی با توجه به پیشرفت تکنولوژی دائما در حال تغییر و تحول است به طوری که ساخت تابلوهای تبلیغاتی برای توسعه کسب و کارها و سهولت در بازاریابی نقش مهمی را ایفا می‌کند. توسعه کسب و کارها و پیشرفت‌های علمی و فرهنگی، مدیران را بر آن داشته تا با احداث ساختمان‌ها و مجتمع‌های اداری و تجاری در سطح شهر پذیرای افراد و فراهم نمودن بستری مناسب برای آن‌ها باشند.
یکی از مواردی که افراد در مجتمع‌های بزرگ اداری و تجاری با آن روبرو هستند، جستجو و یافتن مکان‌های مورد نظر در طبقات مختلف یک ساختمان است. بنابراین سهولت در یافتن مکان مورد نظر از عوامل مهم در یک مجتمع تجاری یا مسکونی به شمار می‌رود که نصب یک تابلو راهنمای طبقات در ورودی ساختمان می‌تواند در این امر مفید واقع شود و افراد را به محل مورد نظر خود هدایت نماید. تابلو راهنمای طبقات

مزایای استفاده از تابلو راهنمای طبقاتی

هنگامی که خریداران، مشتری ها یا مهمانان وارد یک مرکز با چندین مستاجر مانند مرکز خرید، ساختمان اداری، مجتمع یا مدرسه می شوند، تابلوهای طبقاتی داخلی اغلب اولین چیزی است که به دنبال آن ها می گردند. تابلو طبقاتی ساختمان شما باید در محل ورودی، در نزدیکی آسانسورها و سایر ایستگاه های کلیدی واقع شود تا به افراد کمک کند تا خرده فروشان، شرکت ها، متخصصان یا ساکنان مورد نظر خود را پیدا کنند. تابلوهای راهنمای طبقات به دلایل مختلفی مهم هستند. آن ها جزو اولین علائمی هستند که بازدید کنندگان شما مشاهده می کنند، بنابراین به شما کمک می کنند تا یک برداشت اولیه خوب در ذهن آن ها ثبت کنید. آن ها همچنین می توانند تأثیر ماندگار بگذارند. تابلو های راهنمای طبقات یک عنصر اساسی در برنامه علامت گذاری هر شرکت است. تابلو طبقاتی های امروزی که به طور سنتی برای اطلاع رسانی و هدایت بازدید کنندگان استفاده می شود، در تقویت برند و آگاهی مردم از شرکت شما از طریق طراحی قابل تنظیم و معاصر نیز کار می کنند.

ویژگی‌های تابلو راهنمای طبقات

ویژگی‌هایی که هر تابلو راهنما باید داشته باشد این است که قابلیت جابجایی پلاک‌ها، جایگزینی پلاک جدید، استفاده از نورپردازی، نصب از سقف و ترکیب جنس را داشته باشد که می‌توان با خلاقیت به این ویژگی‌ها رسید. تابلو طبقاتی باید دارای جذابیت و زیبایی ظاهری باشند که در بدو ورود نظر مراجعین را جلب نماید. خوانایی و واضح بودن از دیگر ویژگی‌های آن است که هر کسی به راحتی آن را بخواند و باید در مکان مناسبی نصب شود و به راحتی قابل دیدن باشد و ضروریات را با استفاده از تصاویر بین المللی ثبت نماید. هر کدام ازاین تابلو ها که به منظور دسترسی آسان اطلاعات برای ارباب رجوع و شناسایی طبقات هستند، دارای علائم و نشانه‌هایی هستند که با توجه به معماری ساختمان طراحی می‌شوند. در واقع این تابلوها باید به گونه ای طراحی شوند تا بتوان در هر زمانی که نیاز به تغییرات به درخواست مشتری وجود داشته باشد بتوان این تغییرات را که شامل تغییر نام افراد، تغییر نام بخش و … را اعمال کرد.

استانداردهای ساخت تابلو طبقاتی

استانداردهای ساخت تابلو راهنمای طبقات
 1. طراحی شکیل و زیبای تابلوها و تناسب با هارمونی فضا
 2. وضوح و خوانایی موارد درج شده در تابلو همانند نوشته‌ها و فلش‌ها
 3. همخوانی طراحی تابلوها با استانداردها و اصول و علائم بین‌‌المللی
 4. طراحی داینامیک تابلوها برای راهنمایی افراد در سنین مختلف و با سطح سواد متفاوت
 5. تابلو باید در مکان مناسبی نصب شود، تا به سهولت قابل دیدن باشد.
 6. روی تابلوها، المان‌های مختلف راهنمای طبقات مانند شماره هر واحد، لوگو و نام شرکت، راه پله، سرویس بهداشتی، ورود، خروج، آسانسور، پارکینگ، انبار و غیره درج شود.

مواد به کار رفته در تابلوهای راهنمایی طبقات

تابلوهای راهنمای طبقات توسط متریال‌های متفاوتی قابل ساخت هستند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به پلکسی گلاس، MDF و مولتی استایل اشاره نمود. پلکسی گلاس به دلیل رنگ‌بندی زیاد و عمر طولانی گزینه مناسبی برای ساخت این تابلوهاست. ساخت تابلو راهنما توسط پلکسی گلاس و مولتی استایل به روش‌های متفاوتی انجام می‌گیرد که از کاربردی‌ترین آنها می‌توان به تلفیق پلکسی گلاس و مولتی استایل اشاره نمود به این صورت که بعد از برش پلکسی، عنوان طبقات و اتاق‌ها روی ورق مولتی استایل توسط دستگاه لیزر حک می‌شود و روی سازه اصلی تابلو مورد نظر قرار می‌گیرد و افراد را به محل مورد نظر هدایت می‌کند. استفاده از MDF هم می‌تواند یکی از گزینه‌ها برای ساخت تابلوهای طبقاتی باشد اما این تابلوها بر خلاف ظاهر زیبا در برابر باران و رطوبت مقاومت کمی دارند و بیشتر مناسب استفاه در سالن‌ها هستند. تابلو راهنمای طبقات را نیز می‌توان توسط متریال‌های متفاوت دیگری مانند آلومینیوم و استیل نیز تولید نمود. استیل به دلیل مقاوت، عمر بالا و ظاهر شیک برای استفاده در داخل و خارج سالن‌ها به کار می‌رود. آلومینیوم نیز به دلیل مقاوت در شرایط جوی متفاوت گزینه مناسبی برای استفاده در پارکینگ‌ها و لابی‌هاست.

راهی برای خشنودی بازدیدکنندگان

هنگامی که بخشی از یک استراتژی علامت گذاری به روش خوب به اجرا در آمد، تابلوهای طبقاتی داخلی در ساختمان به افراد کمک می کنند تا مکان مورد نظر خود را در یک ساختمان بزرگ و چند طبقه به راحتی پیدا کنند. افراد وقتی بتوانند با حداقل زمان و تلاش به مکان مورد نظر خود برسند خوشحال می شوند. از طرف دیگر، در صورت عدم موفقیت در ساختن تابلو طبقاتی ها و سایر علائم جهت دار، آن ها ناامید می شوند. عدم رضایت هنگامی به وجود می آید که خریداران یا سایر بازدید کنندگان گم شوند و یا در جستجوی مقصد مورد نظر نیاز به وقت غیرضروری بیشتری داشته باشند. تابلو راهنمای طبقات

انواع تابلو راهنمای طبقاتی

 • پلاک های نام قابل تغییر
حکاکی شده با لیزر در پلاستیک یا فلز با اطلاعات مستاجر که اغلب  نوارهای نام یا پلاک های پلاستیکی از طریق صفحه جلوی آن به نمایش گذاشته می شوند. نام های جدید را می توان در صورت نیاز مانند نام های قبلی حکاکی کرد تا با سبک نام های فعلی ساختمان مطابقت داشته باشد.
 • درج کاغذ قابل تعویض
مانند فلز یا پلاستیکی که روی آن نام حکاکی می شود، پلاک کاغذی نیز از طریق پانل جلویی که از جنس آکریلیک روشن یا شیشه است، داخل فهرست شما قرار می گیرد. یک مزیت استفاده از آن ها این است که اغلب می توانند به جای حکاکی های سفارشی مورد نیاز، در محل شما چاپ شوند.

طراحی حرفه ای و ساخت تابلو طبقاتی

طراحی، حرفه‌ای چند بعدی است که شامل توسعه مفهومی، ارتباط با زیرگروه‌ها، مدیریت و اجرای طرح است که به صورت کلی هنر چیدمان و انتخاب متریال مناسب برای یک فضا را شامل می‌شود. نقش نشانه‌ها و تابلوهای راهنمای عمومی در سازه‌ها بسیار برجسته است. اینکه ما فقط یک نشانه یا تابلو داشته باشیم مهم نیست، این مفهوم که نرخ ارزیابی، انطباق پذیری در جایی که ما هستیم چگونه با ما ارتباط برقرار می‌کند بسیار اهمیت دارد. یک زیبایی نهفته در سادگی طراحی مستتر است به صورتی که خود را در زمانی مشخص نمایان می سازد. در این صورت در هر زاویه از نور شما می‌توانید نت خاصی را در گوش خود تداعی کنید. این همان آهنگ طراحی ارگونومیک است که ما را در ارتباط با پیرامون قرار می دهد. نشان‌های راهنما نقش کلیدی در راهنمایی مکان‌ها را دارند خصوصا در سازه‌های بزرگ و با طراحی‌های تو در تو کارایی خود را نشان می دهند. علاوه بر این، یک نشان یا تابلو پیامی را منتقل می‌ کند که این پیام می‌تواند با یک طراحی درست و استاندارد به شکل صحیح پیام را انتقال دهد و با هارمونی که ایجاد می‌کند محیط را زیبا سازد و با توجه به خصوصیات متریال همچنین استاندارد مربوط به جلوه ها ، انعکاس ،اندازه و جای‌گیری می‌توانید بهترین گزینه و طراحی را برای تابلوهای طبقاتی در طراحی داشته باشید. یک تابلو طبقاتی حرفه ای ضروری است که به راحتی قابل خواندن باشد. علامت گذاری باید با نمای ساختمان به خوبی آمیخته شود و حروف با فونت مناسب برای تکمیل این نوع تابلو ها به کار گرفته شوند. طراحان با استعداد ما تابلو طبقاتی های سفارشی را مطابق با هر نیازی ایجاد می کنند. آن ها هر دو مورد کاربردی بودن و زیبایی را در نظر می گیرند. چه یک ساختمان اداری تازه تاسیس و چه یک دکوراسیون هنری، ما می توانیم تابلوهایی را ایجاد کنیم که با دکوراسیون شما یکپارچه شود. تابلو راهنمای طبقاتی

عملکرد مناسب تابلو راهنما طبقات

عملکرد تابلو راهنمای طبقاتی به همان اندازه ای که زیبایی و فرم آن مورد توجه قرار می گیرد، مهم است. استفاده از تابلو طبقاتی های خوب اجرا شده، باعث می شود تا میهمانان شما با توجه به استفاده از فونت های ساده و تعادل رنگی مناسب بتوانند در ساختمان های چندین طبقه اداری – تجاری به راحتی مکان مور نظر خود را پیدا کنند. شما می توانید هنگامی که از تابلوسازی ما برای طراحی و ساخت تابلو راهنما طبقاتی ساختمان اداری خود دعوت می کنید، خدمات زیر را در نظر داشته باشید. تابلو راهنمای طبقاتی های ساخت تابلوسازی نامور را می توان متناسب با نیاز و بودجه شرکت شما تنظیم کرد. علاوه بر این، مجموعه ما انواع مختلفی از شکل ها، اندازه ها و طراحی های استاندارد را در چندین رنگ ارائه می دهیم. تابلو راهنمای طبقاتی و تابلو اعلانات
 • طراحی سفارشی
مجموعه تابلو سازی نامور خدمات طراحی سفارشی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تابلوهایی بسازید که کاملاً متناسب با سبک ساختمان شما باشد.
 • اصلاح مجدد
تغییر در آرم ها یا نام های تجاری ممکن است نیاز به، به روزرسانی داشته باشد. ما می توانیم به سرعت چنین تغییراتی را انجام دهیم.
 • قیمت گذاری رقابتی
هنگامی که مجموعه ما را برای ساخت تابلو های تبلیغاتی گوناگون اعم از تابلو لایت باکس ها، تابلو مغازه، تابلو طبقاتی و … انتخاب می کنید، می توانید از قیمت منصفانه مجموعه ما اطمینان داشته باشید.

قیمت انواع تابلوهای راهنمای طبقات

سفارش و خرید تابلو راهنمای طبقات با توجه به نمونه راهنمای طبقات از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند. در واقع باید عنوان کرد که قیمت تابلو راهنمای طبقات با توجه به متریال‌های به کار رفته در آن محاسبه می‌شود. در رابطه با همین موضوع باید یاد آور شد که هر چه مقدار متریال مصرفی در تابلو بیشتر و مرغوب‌تر باشد قیمت تابلو نیز افزایش خواهد یافت. به عنوان مثال قیمت ساخت تابلو راهنمای طبقات پلکسی گلاس همراه با روشنایی نسبت به تابلو راهنمای نوع ساده بالاتر است و همچنین ابعاد و عنوان‌های تابلو راهنمای طبقات نیز از این مورد مستثنی نیستند.

تابلو سازی نامور

مجموعه تابلو سازی، تابلو نامور با کسب چندین سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی و به طور تخصصی تابلوی لایت باکس فریم لس، تابلو لایت باکس، تابلو های طبقاتی، تابلو های مغازه و … می تواند پاسخگوی هر نوع نیاز شما با هر سطح بودجه ای که در نظر گرفته اید باشد. استفاده از بهترین کیفیت متریال و طراحی های چشمگیر و جذاب از افتخارات مجموعه ماست. مجموعه تابلو سازی نامور انواع مختلف خدمات مربوط به تابلو طبقاتی از جمله برنامه ریزی، طراحی، گرافیک و حتی نصب را ارائه می دهد. ما یک منبع کامل خدمات برای پروژه های تبلیغاتی و تابلوهای طبقاتی شما هستیم. مشاوران ما با شما همکاری خواهند کرد تا متناسب با بودجه و نیاز خود بهترین تابلوهای موجود را دریافت کنید. همچنین شما را راهنمایی خواهند کرد تا بهترین اندازه، سبک و رنگ تابلوی خود را تعیین کنید. تابلوسازی نامور خدمات گرافیکی سفارشی و پیشرفته ای را از طریق قابلیت های چاپ دیجیتال ارائه می دهد تا تابلوهای طبقاتی شما را متناسب با تصویر شرکتتان تنظیم کند. اگر به دنبال یک تابلوسازی معتبر هستید می توانید یکبار تجربه سفارش به مجموعه ما را امتحان کنید تا برای همیشه مشتری دائم ما شوید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با استفاده از شماره های قرار گرفته در سایت از خدمات مشاورین ما استفاده کرده و به خرید تابلو تبلیغاتی مورد نظر خود بپردازید.
پیمایش به بالا
عضویت در خبرنامه

از تخفیف ها و جدیدترین ها با خبر شوید!

ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: