تابلو راهنمای طبقاتی برای ساختمان های چندین طبقه ای است که یک ساختمان در بین چندین شغل به اشتراک گذاشته می شود. داشتن دفتر در یک ساختمان بزرگ از بسیاری جهات مناسب است، اما ممکن است مشتریان یا بازدیدکنندگان شما برای یافتن دفتر و یا واحد تجاری شما به کمی کمک نیاز داشته باشند. با استفاده از تابلو راهنمای طبقاتی می توانید به بازدید کنندگان از محل فروشگاه ها، دفاتر، ادارات، مراکز تجاری و ... کمک کنید تا مسیر را به درستی انتخاب کنید.

تابلو راهنمای طبقات

مزایای استفاده از تابلو راهنمای طبقاتی

هنگامی که خریداران، مشتری ها یا مهمانان وارد یک مرکز با چندین مستاجر مانند مرکز خرید، ساختمان اداری، مجتمع یا مدرسه می شوند، تابلوهای طبقاتی داخلی اغلب اولین چیزی است که به دنبال آن ها می گردند. تابلو طبقاتی ساختمان شما باید در محل ورودی، در نزدیکی آسانسورها و سایر ایستگاه های کلیدی واقع شود تا به افراد کمک کند تا خرده فروشان، شرکت ها، متخصصان یا ساکنان مورد نظر خود را پیدا کنند.

تابلوهای راهنمای طبقات به دلایل مختلفی مهم هستند. آن ها جزو اولین علائمی هستند که بازدید کنندگان شما مشاهده می کنند، بنابراین به شما کمک می کنند تا یک برداشت اولیه خوب در ذهن آن ها ثبت کنید. آن ها همچنین می توانند تأثیر ماندگار بگذارند. تابلو های راهنمای طبقات یک عنصر اساسی در برنامه علامت گذاری هر شرکت است. تابلو طبقاتی های امروزی که به طور سنتی برای اطلاع رسانی و هدایت بازدید کنندگان استفاده می شود، در تقویت برند و آگاهی مردم از شرکت شما از طریق طراحی قابل تنظیم و معاصر نیز کار می کنند.

راهی برای خشنودی بازدیدکنندگان

هنگامی که بخشی از یک استراتژی علامت گذاری به روش خوب به اجرا در آمد،  تابلوهای طبقاتی داخلی در ساختمان به افراد کمک می کنند تا مکان مورد نظر خود را در یک ساختمان بزرگ و چند طبقه به راحتی پیدا کنند. افراد وقتی بتوانند با حداقل زمان و تلاش به مکان مورد نظر خود برسند خوشحال می شوند. از طرف دیگر، در صورت عدم موفقیت در ساختن تابلو طبقاتی ها و سایر علائم جهت دار، آن ها ناامید می شوند. عدم رضایت هنگامی به وجود می آید که خریداران یا سایر بازدید کنندگان گم شوند و یا در جستجوی مقصد مورد نظر نیاز به وقت غیرضروری بیشتری داشته باشند.

تابلو راهنمای طبقات

انواع تابلو راهنمای طبقاتی

پلاک های نام قابل تغییر: حکاکی شده با لیزر در پلاستیک یا فلز با اطلاعات مستاجر که اغلب  نوارهای نام یا پلاک های پلاستیکی از طریق صفحه جلوی آن به نمایش گذاشته می شوند. نام های جدید را می توان در صورت نیاز مانند نام های قبلی حکاکی کرد تا با سبک نام های فعلی ساختمان مطابقت داشته باشد.

درج کاغذ قابل تعویض: مانند فلز یا پلاستیکی که روی آن نام حکاکی می شود، پلاک کاغذی نیز از طریق پانل جلویی که از جنس آکریلیک روشن یا شیشه است، داخل فهرست شما قرار می گیرد. یک مزیت استفاده از آن ها این است که اغلب می توانند به جای حکاکی های سفارشی مورد نیاز، در محل شما چاپ شوند

طراحی حرفه ای و ساخت تابلو طبقاتی

یک تابلو طبقاتی حرفه ای ضروری است که به راحتی قابل خواندن باشد. علامت گذاری باید با نمای ساختمان به خوبی آمیخته شود و حروف با فونت مناسب برای تکمیل این نوع تابلو ها به کار گرفته شوند. طراحان با استعداد ما تابلو طبقاتی های سفارشی  را مطابق با هر نیازی ایجاد می کنند. آن ها هر دو مورد کاربردی بودن و زیبایی را در نظر می گیرند. چه یک ساختمان اداری تازه تاسیس و چه یک دکوراسیون هنری، ما می توانیم تابلوهایی را ایجاد کنیم که با دکوراسیون شما یکپارچه شود.

تابلو راهنمای طبقاتی

عملکرد مناسب تابلو راهنما طبقات

عملکرد تابلو راهنمای طبقاتی به همان اندازه ای که زیبایی و فرم آن مورد توجه قرار می گیرد، مهم است. استفاده از تابلو طبقاتی های خوب اجرا شده، باعث می شود تا میهمانان شما با توجه به استفاده از فونت های ساده و تعادل رنگی مناسب بتوانند در ساختمان های چندین طبقه اداری- تجاری به راحتی مکان مور نظر خود را پیدا کنند.

شما می توانید هنگامی که از تابلوسازی ما برای طراحی و ساخت تابلو راهنما طبقاتی ساختمان اداری خود دعوت می کنید، خدمات زیر را در نظر داشته باشید.

تابلو راهنمای طبقاتی های ساخت تابلوسازی نامور را می توان متناسب با نیاز و بودجه شرکت شما تنظیم کرد. علاوه بر این، مجموعه ما انواع مختلفی از شکل ها، اندازه ها و طراحی های استاندارد را در چندین رنگ ارائه می دهیم.

تابلو راهنمای طبقاتی و تابلو اعلانات

طراحی سفارشی: مجموعه تابلو سازی نامور خدمات طراحی سفارشی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تابلوهایی بسازید که کاملاً متناسب با سبک ساختمان شما باشد.

اصلاح مجدد: تغییر در آرم ها یا نام های تجاری ممکن است نیاز به، به روزرسانی داشته باشد. ما می توانیم به سرعت چنین تغییراتی را انجام دهیم.

قیمت گذاری رقابتی: هنگامی که مجموعه ما را برای ساخت تابلو های تبلیغاتی گوناگون اعم از تابلو لایت باکس ها، تابلو مغازه، تابلو طبقاتی و ... انتخاب می کنید، می توانید از قیمت منصفانه مجموعه ما اطمینان داشته باشید.

مجموعه تابلو سازی نامور انواع مختلف خدمات مربوط به تابلو طبقاتی از جمله برنامه ریزی، طراحی، گرافیک و حتی نصب را ارائه می دهد. ما یک منبع کامل خدمات برای پروژه های تبلیغاتی و تابلوهای طبقاتی شما هستیم. مشاوران ما با شما همکاری خواهند کرد تا متناسب با بودجه و نیاز خود بهترین تابلوهای موجود را دریافت کنید. همچنین شما را راهنمایی خواهند کرد تا بهترین اندازه، سبک و رنگ تابلوی خود را تعیین کنید. تابلوسازی نامور خدمات گرافیکی سفارشی و پیشرفته ای را از طریق قابلیت های چاپ دیجیتال ارائه می دهد تا تابلوهای طبقاتی شما را متناسب با تصویر شرکتتان تنظیم کند.

تابلو سازی نامور

مجموعه تابلو سازی، تابلو نامور با کسب چندین سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی و به طور تخصصی تابلوی لایت باکس فریم لس، تابلو لایت باکس، تابلو های طبقاتی، تابلو های مغازه و ... می تواند پاسخگوی هر نوع نیاز شما با هر سطح بودجه ای که در نظر گرفته اید باشد. استفاده از بهترین کیفیت متریال و طراحی های چشمگیر و جذاب از افتخارات مجموعه ماست. اگر به دنبال یک تابلوسازی معتبر هستید می توانید یکبار تجربه سفارش به مجموعه ما را امتحان کنید تا برای همیشه مشتری دائم ما شوید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با استفاده از شماره های قرار گرفته در سایت از خدمات مشاورین ما استفاده کرده و به خرید تابلو تبلیغاتی مورد نظر خود بپردازید.

به بالای صفحه بردن