لایت باکس پرچمی

لایت باکس پرچمی به لایت باکس هایی گفته می شود که دید از دو طرف را ارائه می دهند و به همین دلیل با نام لایت باکس دو طرفه هم شناخته میشوند. این نوع تابلو ها دارای دو نمای گلاسه هستند که 2 تصویر گرافیکی درون آن قرار می گیرد و هر طرف از تابلو یکی از تصاویر گرافیکی را به نمایش می گذارد. این تابلو ها در مکان هایی که می توان دید دو طرفه را ارائه داد نصب می شوند مانند پیاده رو ها و یا راهروهایی که عبور و مرور در آن ها زیاد است. تغییر تصاویر گرافیکی در تابلو لایت باکس های پرچمی مانند سایر تابلو های لایت باکس به سادگی امکان پذیر است و می توان تصاویر گرافیکی را خارج کرده و تصاویر جدید جایگزین کرد. این کار باعث می شود با خرید این مدل تابلو بتوانید برای مدت ها از آن استفاده کنید.

دیدن نمونه کارها

Checked001 ماندگاری بالا
851804_love_512x512 جذاب
icons8-light-bulb-Wi کم مصرف
icon-single3 کیفیت چاپ بی نظیر
 • A

کاربرد لایت باکس پرچمی

از لایت باکس پرچمی دو طرفه در مکان های زیر می توان استفاده نمود:

مغازه

مترو

نمایشگاه

مجتمع تجاری

تبلیغاتی شهری

رستوران و فست فود

استخر و اماکن ورزشی

 • B

مزایای استفاده از لایت باکس پرچمی

تابلو لایت باکس پرچمی برای کسانی که می خواهند اطلاعات از دو جهت به وضوح قابل مشاهده باشد مناسب است. مزیت دیگر تابلو لایت باکس پرچمی توانایی در انجام کار خود در هر ساعت از شبانه روز است. رنگ های پر جنب و جوش استفاده شده در تابلو لایت باکس پرچمی در روز هم بسیار قابل مشاهده است و می توان محل استقرار را بی درنگ مشاهده کرد. تابلو لایت باکس پرچمی برای تابلوهای داخلی مانند تابلو فروشگاه ، در نمایشگاه ها یا به عنوان نمایش در ویترین های فروشگاه ایده آل هستند. به دلیل سبک بودن و استحکام مواد ، به راحتی می توانید تابلو لایت باکس پرچمی را بر روی سقف آویزان کنید. تابلو لایت باکس پرچمی ، چه در یک فروشگاه ، چه در نمایشگاه و یا در یک رویداد بازاریابی و … بهترین راه برای رساندن پیام تبلیعاتی شما است.

 • مناسب برای محیط داخلی و بیرونی

  93%

 • دوام

  98%

 • کیفیت چاپ و نور

  95%

 • تاثیر در فروش کالا

  75%

 • ارزش خرید

  99%

نمونه کار لایت باکس پرچمی

تابلو لایت باکس پرچمی چیست؟

لایت باکس پرچمی از یک قاب باریک برخوردار است که باعث می شود  پوستر ، یا عکس فضای بیشتری برای نمایش داشته باشند. نور پردازی با استفاده از اس ام دی های پردوام و کم مصرف انجام می پذیرد. این تابلو ها حتی با کمترین نور نیز جلوه ی خاص خود را دارند. این مدل تابلو می تواند در هر دو جهت عمودی و افقی استفاده شود.

لایت باکس پرچمی به کلیه ویژگی های مورد نیاز برای نمایش تبلیغاتی مناسب مجهز است. ماندگاری بالای این محصول را می توان به استفاده از  بدنه فلزی در ساخت فریم آن نسبت داد. این نوع تابلوی تبلیغاتی در انواع اشکال هندسی ساخته میشود.

تبلیغات با لایت باکس پرچمی

گرافیک ها بر روی پارچه ای به نام بک لایت چاپ می شوند که نمای بهینه رنگی را ارائه می دهد. نوارهای نوری اس ام دی بر روی پروفیل نصب می شوند. نور اس ام دی مخصوص انتشار نور همگن ساخته شده است بنابراین پیام و تصویر شما در بهترین نور نمایش داده می شود! از آن جایی که نور همواره چشم بیننده را به خود جذب می کند با استفاده از این نوع لایت باکس ها می توانید پیام تبلیغاتی خود را تقویت کنید.

تابلو لایت باکس پرچمی راهی عالی برای انجام هرگونه فعالیت بازاریابی است. همچنین برای فروش کالاهای تجسمی بصری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

محل نصب لایت باکس پرچمی

تابلوهای لایت باکس سبک و کم وزن می توانند در استراتژیک ترین مکان ها قرار بگیرند. لایت باکس ها در هر دو مدل یک و یا دو طرفه وجود دارند ، و فریم های آن ها در رنگ های سیلور، سفید یا سیاه (اختیاری) وجود دارد و در نسخه های دیواری یا ایستاده قرار می گیرند. تابلو لایت باکس دو طرفه به راحتی در هر مکانی جای می گیرد و تنظیم سریع و ساده ای را ارائه می دهد.

تصویر گرافیکی خود را به راحتی تغییر دهید

تصویر گرافیکی درون تابلو لایت باکس دو طرفه به راحتی قابل تغییر است. این نوع تابلو های تبلیغاتی قابل حمل هستند و حتی می توانید با بهرمندی از یک تابلوسازی حرفه ای آن را سفارش داده و از طریق پیک سفارش خود را دریافت کنید. بنابراین سرمایه گذاری شما با هر بار استفاده سودآوری بالایی خواهد داشت.

مسئول محیط زیست باشید

لایت باکس پرچمی دارای سیستم روشنایی سازگار با محیط زیست و مصرف انرژی پایین (60W برای یک سبد 1 میلی متر مربع) هستند. طول عمر تخمین زده شده برای این چراغ ها 50,000 ساعت است.

با اطلاع از اینکه تابلو های تبلیغاتی شما با استفاده از لامپ های اس ام دی تجهیز شده اند می توانید از روشنایی حداکثر و حتی بدون نقاط تاریک و داغ اطمینان حاصل کنند. نمای دو طرفه بسیار نازک توجه افراد را به پیام شما حفظ می کند و تبلیغ محصولات شما را در بهترین حالت نشان می دهد. علاوه بر این، با توجه به گرافیک قابل تعویض آن به راحتی با نیازهای همیشگی تلبلیغات شما سازگار است. پروفیل های آلومینیومی و گرافیک های چاپ شده روی پارچه ، این نوع تابلو تبلیغاتی را سبک و به راحتی قابل حمل می سازد.

تابلوهای تبلیغاتی نورانی و زیبا

تابلو لایت باکس دو طرفه با هدف پاسخگویی به نیازهای تبلیغاتی فروشگاه ها، طراحان و بازرگانان تجسمی ، طراحی می شوند. علاوه بر این می توانید با سفارش این نوع تابلوهای تبلیغاتی به تابلوسازی های معتبر این اطمینان را کسب کنید که آن ها از طریق طراحی و ساخت تابلوهای حرفه ای، محصولات و مارک شما را به بهترین وجه عالی تبلیغ می کنند.

نصب آسان لایت باکس پرچمی دو طرفه

از جمله امکانات تابلو های لایت باکس پرچمی که تابلو سازی های حرفه ای آن را تولید کرده اند این است که به شما امکان می دهد تابلو خود را در وسط فروشگاه یا بر روی پنجره نصب کنید که دید دو طرفه ای را ارائه دهد. نصب آن ها بسیار آسان بوده و استفاده از آن ها نیز ساده است.