اهمیت تابلوسازی در تبلیغات

همانطور که می دانید در دنیای پررقابت امروزی تبلیغات حرف اول را می ‌زند اما شیوه های تبلیغاتی متفاوت هستند و هرچقدر تاثیرگذاری آن ها بیشتر باشد؛ مسلماً هزینه بیشتری باید برای آن، پرداخت شود. اما در این میان شیوه ارزان تری هم برای تبلیغات وجود دارد که آن استفاده از تابلو فروشگاه یا تابلو مغازه برای معرفی محصولات ارائه شده، می باشد. حتی برای شرکت هایی که خدمات خاصی ارائه می کنند؛ تابلو می تواند در بحث تبلیغات آن شرکت، نقش مهمی ایفا کند. در این مقاله قصد داریم به اهمیت تابلوسازی در تبلیغات بپردازیم.

استفاده از تابلو، یک راه ارزان اما موثر!

تقریباً صاحبین تمامی مشاغل و افرادی که خدمات خاصی را ارائه می ‌کنند به تابلوهای تبلیغاتی برای معرفی خود به دیگران، نیاز دارند. استفاده از تابلو علاوه بر اینکه یک روش تبلیغاتی مقرون به صرفه و ارزان قیمت محسوب می شود؛ می تواند باعث جذب مشتری شده و از نظر تبلیغات، اثرگذار باشد. به همین دلیل است که صنعت تابلو سازی اخیرا رونق زیادی پیدا کرده است.

اهمیت تابلوسازی در تبلیغات

یک تابلو تبلیغاتی هر چقدر هم که ساده باشد؛ می تواند برند شما را به راحتی و به صورت شبانه روزی، معرفی کند. حال هرچقدر تابلوی تبلیغاتی شما رنگ و لعاب بیشتر و بهتری داشته باشد؛ تاثیر بیشتری هم در جذب مخاطب، خواهد داشت.

انواع تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی که با عناوینی همچون تابلو شهری یا تابلو پشت بامی هم شناخته می شود؛ انواع مختلفی دارد. تابلوها معمولا بر اساس سلیقه مشتری و همچنین میزان بودجه ای که برای آن در نظر گرفته شده است، متفاوت می باشد. تابلو کامپوزیت، تابلو لایت باکس، تابلو نئون، تابلو چلنیوم، تابلو استیل، تابلو بنری، تابلو راهنما، تابلو فلکسی، تابلو ال ای دی، تلویزیون شهری، تابلو فلکسی فیس و ... برخی از انواع تابلوهای تبلیغاتی می باشند که اکثر آن ها از طریق دستگاه های پیشرفته و با استفاده از برش های لیزری، پیاده سازی می شوند. در این بین تابلو‌چلنیوم طرفداران زیادی پیدا کرده است و علت آن نوع نورپردازی جذابی است که دارد. طبیعتاً تابلوهایی که به این شکل باشند به دلیل داشتن طیف رنگی زیبا، در تاریکی شب جلوه بیشتری داشته و در نگاه اول این حس را به مخاطب منتقل می کنند که به مکان معتبری وارد شده است. این موضوع در دراز مدت باعث جذب بیشتر مشتری و رونق گرفتن کسب و کار شما می گردد.

بیشتر بخوانید :  تابلو استیل با نور

اهمیت تابلوسازی در تبلیغات

استفاده از تابلو برای معرفی محصول یا خدمات از نظر تبلیغات مزایای زیادی دارد. مهمترین مزیتی که استفاده از تابلوهای تبلیغاتی به دنبال دارند این است که می توان به واسطه آن به جذب بیشتر مشتری، کمک کرد. چرا که چنین تابلوهایی به طور دائمی و پیوسته در معرض دید قرار دارند و احتمال اینکه به چشم مخاطب بیایند بسیار زیاد است. همین موضوع باعث شناخت بیشتر مشتری و پایبندی به یک محصول خاص شده و در نهایت او را به یک مشتری دائمی، تبدیل می کند.

همانطور که ذکر کردیم تابلو‌ چلنیوم در بین تابلوهای تبلیغاتی حرف اول را می زند. این تابلو در چندین نما و رنگ متنوع در بازار وجود دارد و بر حسب سلیقه مشتری، طراحی و ساخته می شود. همچنین استفاده از فونت های متنوع و استفاده از حروف برجسته باعث جذابیت بیشتر آن شده است. سبک نوردهی در این نوع از تابلوها به گونه‌ ای است که نگاه ها را به سمت خود، جذب می کند. البته تنوع در نوردهی هم در این تابلوها بسیار زیاد می باشد. مورد دیگری که بر محبوبیت تابلوهای چلنیوم افزوده است مقرون به صرفه بودن و قابلیت نصب آسان این تابلوهاست. استحکام و مقاومت بالا و همچنین مصونیت در برابر آتش‌ سوزی را هم می ‌توان از مزایای دیگر استفاده از تابلو چلنیوم، به شمار آورد.

اهمیت تابلوسازی در تبلیغات

مزایایی که شما را مجاب می ‌کند یک تابلوی تبلیغاتی مدرن داشته باشید، شامل موارد زیر می شود:

در معرض دید واقع شدن: امروزه هر چقدر بیشتر شناخته شوید؛ مشتریان بیشتری خواهید داشت و برای رسیدن به این هدف چاره‌ ای جز پناه بردن به تبلیغات ندارید. همانطور که گفتیم استفاده از تابلو یک راه ارزان و دائمی برای تبلیغات است. هر چقدر تابلوهای استفاده شده جذاب تر و گیرا تر باشند؛ طبیعتاً تاثیر بیشتری در دیده شدن دارند.

بیشتر بخوانید :  تابلو سازی در کرج

مقرون به صرفه بودن: تبلیغات شیوه های مختلفی دارد و همواره هزینه زیادی هم برای آن، صرف می‌شود به طوری که شرکت ها و برندهای بزرگ تجاری هر ساله بخشی از درآمد خود را صرف تبلیغات می کند. حال اگر در ابتدای راه هستید و قصد دارید هزینه معقولی برای تبلیغات بپردازید؛ پیشنهاد می کنیم از تابلوهای تبلیغاتی مدرن، استفاده کنید. با این کار تنها یک بار هزینه می کنید اما تا مدت های طولانی می توانید از جنبه تبلیغاتی آن و تاثیراتی که دارد، بهره گیرید.

دائمی بودن تبلیغ: همانطور که گفتیم استفاده از تابلو یک روش تبلیغاتی دائمی، محسوب می شود. در واقع هیچ کدام از روش های تبلیغاتی دیگر مثل تبلیغات در تلویزیون و یا رادیو و... دائمی نبوده و از نظر زمانی محدودیت دارند و تبلیغ شما را تنها در قبال هزینه ای که برای آن پرداخت کرده اید، به معرض نمایش قرار می دهند. اینجاست که اهمیت تابلوهای تبلیغاتی به طور واضح، مشخص میشود.

ایجاد اعتبار و اطمینان: مسلما هر فردی که به دنبال خرید یک محصول و یا دریافت خدمات است؛ ترجیح می دهد به مکانی برای این کار برود که شناخته شده تر بوده و بتواند راحت تر به آن، اعتماد کند. تابلو تبلیغاتی مدرن که امروزه طراحی و ساخته می‌شود می‌تواند تا حد زیادی این حس اطمینان را به مخاطب، القا کند.

اهمیت تابلوسازی در تبلیغات

ایجاد رقابت: این یک واقعیت است که تنها کسانی در دنیای رقابت پیروز میدان می ‌شوند که بیشتر دیده شوند و مخاطبان بیشتری، داشته باشند. اگر بتوانید به هنگام سفارش تابلوی تبلیغاتی بهترین و مدرن ترین نوع آن را انتخاب کنید؛ می توانید یک قدم از رقبای خود در حیطه کاری تان فراتر روید. ممکن است لازم باشد کمی بیشتر هزینه کنید اما قطعاً ارزشش را خواهد داشت. چرا که معمولا افراد به دنبال زندگی های لوکس و مدرن هستند و برای خرید کالا یا دریافت خدمات مورد نیاز خود؛ ترجیح می دهند به مکان هایی بروند که از لحاظ دکوراسیون داخلی و بیرونی، مدرن باشد. واضح است که مغازه ها و فروشگاه هایی که ظاهر زیبایی ندارند از نظر تبلیغات امتیاز کمتری نسبت به فروشگاه های مدرن و لوکس، دریافت می کنند..

بیشتر بخوانید :  نحوه محاسبه متراژ حروف برجسته چلنیوم

اگر قصد دارید برای کسب و کاری که اخیرا راه اندازی کرده اید و یا برای فروشگاه تان یک تابلو تبلیغاتی مدرن سفارش دهید؛ پیشنهاد می کنیم از نمونه تابلوهای ساخته شده توسط گروه تابلوسازی نامور، دیدن فرمایید تا بتوانید بر حسب سلیقه و همچنین بودجه‌ ای که برای این کار در نظر گرفته اید، بهترین انتخاب را داشته باشید.

اهمیت تابلوسازی در تبلیغات

برای سفارش تابلو تبلیغاتی می توانید طرح انتخابی خود را نیز، ارائه دهید. طرح پیشنهادی شما به مرحله طراحی رفته و پس از مشاهده نهایی طرح و تایید آن توسط مشتری، تابلوی تبلیغاتی به مرحله پیاده سازی و ساخت، می رود. بنابراین همه چیز طبق خواسته و سلیقه مشتری، دنبال می ‌شود. تابلوسازی نامور خیال مشتریان خود را از بابت استفاده از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه، راحت کرده است و بر این اساس محصولات سفارشی و مناسبی را برای مشتریان خود، ایجاد می ‌کند. برای ثبت سفارش تابلو می توانید با شماره های درج شده در وب سایت، تماس بگیرید.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید
به بالای صفحه بردن
×