زمانی که قصد سفارش تابلو تبلیغاتی را داشته باشید؛ با چالشی مثل انتخاب بهترین تابلوساز، مواجه می ‌شوید. اکثر افراد هنگام سفارش تابلو برای شرکت، فروشگاه و مغازه خود سعی می‌ کنند به سراغ بهترین تابلوسازان بروند. چرا که در این صورت این اطمینان را خواهند داشت که تابلوی مذکور با بهترین مواد اولیه و توسط تابلوسازان باتجربه و حرفه ای، طراحی و تولید می شود. ما در این مقاله قصد داریم نکاتی را ذکر کنیم که قطعاً در انتخاب بهترین تابلوسازی، به شما کمک می کند.

بهترین تابلوسازی

 

آشنایی با تابلو چلنیوم و کاربرد آن

در دنیای امروز و در صنعت تابلوسازی هر روز شاهد تولید محصولاتی با کیفیت و کارایی بهتر هستیم. یکی از محصولاتی که در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است، تابلو چلنیوم می باشد. تابلوهای تبلیغاتی را می توان در شکل ها و مدل های بسیار متنوعی، تولید کرد و همین موضوع باعث شده است که این صنعت بتواند سلایق اکثر مشتریان را به خوبی، پوشش دهد.

اگر نگاهی به فروشگاه ها و مغازه های یک کلان شهر بیندازید؛ متوجه می‌ شوید که اکثر تابلوهای نصب شده سر درب مغازه ها از چه نوعی هستند. البته که اجباری در انتخاب نوع تابلو وجود ندارد. شما می توانید مطابق با نوع کسب و کار و میزان بودجه و سلیقه ای که دارید؛ هر کدام از تابلوهای تبلیغاتی را انتخاب کنید. اما تابلو چلنیوم هم مقرون به صرفه است و هم از نظر ظاهری جزء تابلوهای جذاب و چشمگیر، محسوب می شود.

علاوه بر فروشگاه ها و مغازه ها؛ مکان های دیگر مثل ساختمان های اداری، بانک ها یا بیمارستان ها هم می توانند از تابلوی چلنیوم برای زیبایی بیشتر، استفاده کنند. لازم است این نکته را یادآور شویم که علت اصلی جذابیت تابلو چلنیوم، حروف برجسته تعبیه شده روی آن می باشد.

بیشتر بخوانید :  تابلو لایت باکس اسنپ اسلیم | لایت باکس اسلیم اسنپی

بهترین تابلوسازی برای سفارش تابلو

 

نکات مهم برای انتخاب بهترین تابلوساز

زمانی که قصد انتخاب بهترین تابلوسازی را برای سفارش تابلوی تبلیغاتی دارید، باید مواردی را در نظر بگیرید. تابلوی مورد نظر شما قرار است مدت های طولانی برای شما جذب مشتری داشته باشد. بنابراین بهتر است از باکیفیت ترین مواد موجود در بازار تهیه شود تا در مدت زمان کوتاه، دچار خرابی و آسیب های احتمالی نگردد.

قطعاً شما نمی توانید متوجه شوید که کدام تابلو سازی ها از متریال باکیفیتی استفاده می کنند. البته برای این موضوع هم راه حلی وجود دارد. شما می توانید سابقه و پیشینه تابلوسازی را بررسی کنید.

معمولاً تابلوسازانی که تجربه نسبتاً زیادی در این حرفه دارند، کیفیت تابلوهای ساخته شده خود را هرگز زیر سوال نمی ‌برند و سعی می ‌کنند از متریال اولیه برای ساخت تابلو گرفته تا تجهیزات و قطعات الکترونیکی، به سراغ بهترین های موجود در بازار بروند.

نکته مهم دیگری که در انتخاب بهترین تابلوساز به شما کمک می ‌کند، وجود ضمانت نامه و یا گارانتی است. اگر تابلوساز نسبت به کیفیت محصولات خود اطمینان کافی نداشته باشد؛ هرگز همراه با تابلوی ساخته شده، ضمانت نامه به مشتری ارائه نمی دهد.

اما اگر تابلوساز از این کار هیچ ابایی نداشته باشد و به راحتی گارانتی معتبر را در اختیار مشتری قرار دهد، کاملاً قابل اعتماد است. پس در انتخاب تابلوساز این موضوع را در نظر بگیرید تا مجبور به دوباره کاری و صرف هزینه مازاد نشوید.

وجود طراحان باتجربه در یک مرکز تابلوسازی می تواند خیال شما را از بابت طراحی اولیه تابلو، راحت کند. در این صورت می ‌توان گفت طراحی، پایه و اساس یک تابلوی تبلیغاتی است و می تواند تاثیر زیادی در جلب توجه مخاطب داشته باشد.

طراحی یک تابلو باید کاملاً با حیطه فعالیت یک فروشگاه، مغازه و دفتر کار، تناسب داشته باشد. علاوه بر این، طرح ایجاد شده باید ذهن مخاطب را حتی برای چند ثانیه، به چالش بکشد. در این صورت است که می توانید امیدوار باشید برند و نام تجاری شما در ذهن مخاطب، ماندگار شود.

بیشتر بخوانید :  تابلو دو طرفه پزشکی

به طور کلی یک تابلوی تبلیغاتی به نوعی شناسنامه و هویت کسب و کار شما در حیطه تبلیغات محیطی می باشد. به همین دلیل لازم است هنگام سفارش آن حتماً حساسیت باشید. چرا که شما قرار است یک مرتبه هزینه بپردازید و سال ها از جنبه تبلیغاتی تابلو، استفاده کنید. پس سعی کنید آن را به گونه ای سفارش دهید که بتوانید بدون هیچ مشکلی از آن، استفاده کنید.

 

ویژگی های یک تابلوساز حرفه ای چیست؟

یک تابلوساز حرفه ای قبل از اینکه برای ساخت تابلو دست به کار شود؛ نوع کسب و کار، ابعاد مناسب تابلو، بهترین طرح، رنگ و جنس برای تابلو و… را به خوبی بررسی می کند. در واقع کار تابلوسازی قبل از هر چیز، تناسبی است که باید برای کسب و کار مشتری و تابلوی سفارشی او، در نظر بگیرد.

خیلی از تابلوها با وجود زیبایی ظاهری اصلا برای یک زمینه کاری خاص، مناسب نیستند. تابلوهای تبلیغاتی همچنین باید با توجه به مخاطب و جامعه هدف، طراحی و تولید شوند. قطعاً تابلویی که قرار است یک بانک خصوصی را معرفی کند؛ متفاوت از تابلوی نصب شده سر درب یک خانه بازی کودک می باشد.

علاوه بر این، تابلوسازان باتجربه و حرفه ای سعی می کنند متناسب با بودجه ای که مشتری برای سفارش تابلو در نظر گرفته است؛ بهترین و مناسب ترین تابلو را به وی، پیشنهاد دهند. تقریبا برای همه سلایق با دیدگاه های متفاوت، تابلوی تبلیغاتی وجود دارد. چرا که تنوع زیادی در بین این محصولات برقرار است. این دیگر هنر تابلوساز است که بتواند یک تابلوی مناسب، جذاب و زیبا، طراحی و تولید کند.

بیشتر بخوانید :  بهترین تابلو تبلیغاتی برای محیط

تابلوسازی چلنیوم

 

سفارش تابلوی تبلیغاتی

تابلوسازی نامور یکی از مراکز معتبر در زمینه طراحی و ساخت تابلو می باشد که سال هاست در این حیطه مشغول به فعالیت است. این تابلوسازی با داشتن یک تیم تخصصی از بهترین طراحان و تابلوسازان؛ توانسته است در کارنامه شغلی خود، سوابق درخشانی داشته باشد.

علاوه بر تابلوهای تبلیغاتی، می ‌توانید برای سفارش تابلوهای موقت مثل تابلوهای نمایشگاهی و یا تابلوهای کوچک مثل تابلو راهنمای طبقات یک ساختمان، تابلوهای پرسنلی یا رومیزی، بیلبوردهای تبلیغاتی، بنرها و هر نوع از تبلیغات محیطی دیگر روی این تابلوسازی، حساب کنید.

خوشبختانه تمامی تابلوهای ساخته شده توسط تابلوسازی نامور ضمانت نامه معتبر هم دارد. بنابراین خیالتان از بابت متریال اولیه برای ساخت و همچنین خدمات پس از فروش تابلو، راحت است. این جزء امتیازات بسیار مثبتی است که این تابلوسازی دارد.

اگر قرار است یک تابلوی تبلیغاتی مناسب و زیبا داشته باشید؛ پیشنهاد می کنیم از نمونه کارهای ساخته شده توسط تابلوسازی نامور، دیدن فرمایید. شما حتی می ‌توانید سفارش تابلو را به صورت غیرحضوری و آنلاین، انجام دهید. بنابراین هیچ محدودیت مکانی برای سفارش تابلو، نخواهید داشت.

شما می توانید برای سفارش انواع تابلوهای تبلیغاتی و همچنین انتخاب نوع تابلو؛ با کارشناسان و مشاوران تابلوساز از طریق شماره های درج شده در وب سایت، تماس بگیرید. کارشناسان تابلوساز با توجه به تجربه ‌ای که در این زمینه دارند؛ می توانند متناسب با زمینه کاری شما، بهترین تابلوی تبلیغاتی را پیشنهاد دهند.

البته فراموش نکنید که تمامی مراحل ساخت تابلو تحت نظر و سلیقه مشتری صورت می گیرد و کارشناسان تنها راهنمایی های لازم به مشتری، ارائه می دهند. برای داشتن بهترین تابلوی تبلیغاتی، همین حالا با ما تماس بگیرید.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید
به بالای صفحه بردن